YouTube Music izlaiž savus paraugus sākuma ekrānā

Atzīsim, pasaule saplūst vienā milzīgā TikTok plūsmā. Vairākas lietojumprogrammas ir pārņēmušas vertikāli ritināmo video plūsmu, un YouTube Music ir nākamā, kas sekos šim piemēram. Pavisam nesen pakalpojumā YouTube Music pagājušajā gadā tika ieviesta funkcija Samples, un tagad tie tiek rādīti sākuma ekrānā. Tas ir tāpat kā YouTube īsfilmu skatīšanās pakalpojumā YouTube Music.

Pakalpojumam YouTube Music un YouTube Premium šobrīd klājas diezgan labi. Uzņēmums paziņoja, ka pakalpojumā YouTube Premium un YouTube Music ir pārsniedzis 100 miljonus lietotāju. Tas ir diezgan pārsteidzošs skaitlis, ņemot vērā, ka YouTube ir piedzīvojis nelielu strīdu par reklāmu bloķētājiem un cenu paaugstināšanu. Viena lieta, kas jāņem vērā, ir tāda, ka šajā skaitā ir iekļauti aktīvi bezmaksas izmēģinājumi. Tātad daļa no 100 miljoniem cilvēku faktiski nemaksā par YouTube piemaksu.

YouTube mūzikas izlaišana ir TikTok stila paraugu funkcija

Mēģinot saskaitīt, cik servisos tiek ieviesta kāda veida TikTok stila plūsma, ir vilinoši parādīt Vegeta mēmu “Tas ir vairāk nekā 9000”. Ja godīgi, TikTok stila plūsma, šķiet, ir vispopulārākais un efektīvākais satura parādīšanas veids. Vairāk sociālo mediju platformas un video straumēšanas platformas izmanto portreta video draudzīgu saskarni. Ir zināms, ka Instagram, YouTube un Snapchat ir ieviesuši savas vertikāli ritināmās saskarnes, lai cīnītos pret TikTok

Novēlotais spēles dalībnieks ir YouTube Music. Uzņēmums tikko izlaida savu jauno funkciju Samples. Sākuma ekrānā ritiniet nedaudz uz leju, līdz tiek parādīta horizontāli ritināmā plūsma. Pieskaroties tai, jūs redzēsit YouTube Shorts saskarni ar mūzikas videoklipu klipiem portreta režīmā. Tā kā mūzikas videoklipi tiek ierakstīti ainavas režīmā, jūs noteikti redzēsit lielu daļu no darbības apgrieztu. Tomēr tie nav paredzēti visu videoklipu skatīšanai. Paraugi ir paredzēti, lai sniegtu jums garšu no mūzikas, kuru, iespējams, palaidāt garām.

Izmantojot paraugus, ir viegli saprast, ka iegūto paraugu atlase ir balstīta uz jūsu skatīšanās vēsturi. Tomēr vienmēr pastāv iespēja sastapties ar mūziku, kas neatbilst jūsu gaumei. Piemēram, mana muzikālā gaume sastāv no 60. gadiem, piemēram, The Bee Gees un The Turtles, līdz 90. gadiem, kas sastāv no tādiem skaņdarbiem kā TLC un Debija Gibsone ar lielu daudzumu klasiskās mūzikas. Tomēr dažreiz es uzskrietu uz mūsdienu pop un repa dziesmas.

Tas varētu būt tikai YouTube Music, kas mēģina virzīt modernāku populāro mūziku, jo no tā nāk lielākā daļa skatītāju. Tomēr to izlaišana ir tikai viena vilkšanas attālumā. Turklāt tie neparādās pārāk bieži. Tātad jūs redzēsit lielāko daļu mūzikas, ko klausāties ikdienā. Kopā ar dziesmām, kuras klausāties, tajā tiks rādītas arī citas dziesmas, kas atbilst jūsu mūzikas gaumei, ko varat atklāt.

YouTube paraugu izmantošana

Interfeiss ļoti atgādina YouTube Shorts. Tātad interfeisā ekrāna labajā pusē redzēsit pogu kolonnu. Jums ir piemēram, Pievienot atskaņošanas sarakstam, un Dalīties pogas.

Ir arī a Šorti pogu. Tiks atvērta attiecīgā YouTube lietotne un tiks parādīti visi YouTube īsie videoklipi, kuros tiek izmantota šī konkrētā dziesma. Zem tā ir a Spēlēt pogu. Tas aizvedīs uz pilnu dziesmu pakalpojumā YouTube Music. Zem šīm pogām jums būs trīs punktu izvēlne ar pārējām opcijām, piemēram, pogām Sākt radio, Atskaņot nākamo, Pievienot rindai, Lejupielādēt, Doties uz izpildītāju un Ziņot.

Vienreiz pieskaroties ekrānam, videoklips tiks apturēts, un, veicot dubultskārienu, tas patiks. Diemžēl viņš nevar notīrīt video. Ja vēlaties to restartēt vai atgriezties, jums būs jāgaida, līdz tas tiks atskaņots atkārtoti.