Tagad ir pieejamas vairāk nekā 600 ar visionOS saderīgas lietotnes

Pirms dažām minūtēm ASV sāka pārdot pirmās paaudzes Apple Vision Pro – Big Apple virtuālās realitātes brilles. Dažu pēdējo mēnešu laikā mēs esam varējuši redzēt progresu, kas panākts visionOS, brilles programmatūras jomā, un izstrādātāji ir spējuši sagatavot savas lietojumprogrammas drīzajai Vision Pro ienākšanai. Apple ir paziņojusi, ka šodien, izlaišanas dienā, vairāk nekā 600 lietotņu ir saderīgas ar visionOS. Tas ir salīdzinoši liels skaits, ņemot vērā briļļu ģeogrāfisko ierobežojumu, lai gan skaidrs, ka šis skaitlis neapstāsies pieaugt.

Apple Vision Pro debitē ar vairāk nekā 600 ar visionOS saderīgām lietotnēm

Apple Vision Pro ar visionOS priekšrocības ir tādas, ka izveides ierobežojums ir tāds, kādu izstrādātāji var iedomāties. Apple definē šo jauno pieredzi kā bezgalīgu audeklu, kurā izstrādātāji var izveidot un lietotāji var iegremdēties. Vairāk no Īpaši izveidotas 600 aplikācijas lai izmantotu brilles sniegtās priekšrocības un App Store ir pieejams vairāk nekā 1 miljons lietotņu ņemot vērā, ka tie ir saderīgi, lai gan nav īpaši paredzēti visionOS.

Jaunās telpiskās lietotnes, kas izveidotas Apple Vision Pro, pievienojas vairāk nekā 1 miljonam saderīgu lietotņu, kas pieejamas App Store, lai nodrošinātu plašu novatorisku pieredzi.

Apple vēlējās sniegt īsu pārskatu par galvenajām pieredzēm, ko mēs varam baudīt ar Vision Pro. Ja jums patīk sports, varat piedzīvot spēles NBA no dažādām kamerām un ar statistiku; Mēs varam arī redzēt sacīkšu kartes 3D formātā ar Red Bull TV; futbols ar MLS sezonas biļeti; vai kabeļtelevīzijas lietojumprogrammas: Charter Spectrum, Comcast Xfinity, Cox Contour, Sling TV un Verizon Fios, kā arī labi zināmās ESPN, CBS, Paramount+, NBC, NBC Sports, Peacock, FOX Sports un UFC.

Apple ir arī piemirsis izklaidei, paziņojot par Discovery Max, Disney+ un Max (jaunā HBO lietotne), kas ļaus baudīt izklaides saturu ar visām Apple Vision Pro priekšrocībām. Atcerieties, ka Netflix nav apsvēris iespēju izveidot īpašu lietotni visionOS — kaut kas, mūsuprāt, tuvāko mēnešu laikā mainīsies. Turklāt, Apple TV ir glazūra uz kūkas ar vairāk nekā 200 filmām 3D formātā un kodētas Apple Immersive Video.

Apple Vision Pro lietotnes

Lietotnes ikvienam: izklaide, produktivitāte, spēles…

Visbeidzot, īpaša nodaļa ir veltīta arī produktivitātes lietojumprogrammas. Būs pieejama visa Microsoft 365 pakotne, Fantastical, Numerics, OmniFocus, OmniPlan un daudzas citas. Jāpiebilst, ka Programmai Keynote, Numbers un Pages vēl nav oficiālas versijas, kaut kas piesaista lielu uzmanību.

Katrā no App Store kategorijām ir pieejamas bezgalīgas lietojumprogrammas: spēles, ģeogrāfija, izklaide utt. Pašiem Vision Pro lietotājiem būs jāpārvietojas pa bezgalīgajām lietotnēm un jāizlemj, kuras ir viņu labākās iespējas, lai maksimāli izmantotu jaunās Apple brilles.