Janvāra drošības atjauninājums tiks izlaists Pixel Watch, Pixel Watch 2

Sākoties janvāra otrajai nedēļai, Google gatavojas izlaist jaunu drošības ielāpu. Tas būs pirmais 2024. gada drošības atjauninājums Pixel Watch un Pixel Watch 2. Tehnoloģiju gigants ir oficiāli paziņojis par 2024. gada janvāra drošības atjauninājuma izlaišanas sākšanu. Tas ir īpaši pielāgots Pixel Watch ierīcēm, kas darbojas ar Wear OS 4.

Lietotājiem, kuri ar nepacietību gaida atjauninājumu, Google pakāpeniski nākamās nedēļas laikā padarīs to pieejamu atbalstītajiem pulksteņiem visā pasaulē. Tiek ziņots, ka pakāpeniskā izlaišana ir atkarīga no konkrētās ierīces un mobilo sakaru operatora.

Google iesaka instalēt visus pieejamos atjauninājumus, lai saņemtu 2024. gada drošības ielāpu

Uzņēmums galvenokārt ir koncentrējies uz drošības ievainojamību novēršanu 2024. gada janvāra drošības atjauninājumā. Šī atjauninājuma būvējuma numurs ir TWD9.240105.004.A1, atzīmēja Google. Detalizētās izmaiņas, kas pievienotas ielāpu, varat izpētīt Android drošības biļetenos. Tomēr uzsvars tiek likts uz Pixel Watch ierīču drošības stāvokļa uzlabošanu. Lietotājiem vajadzētu sagaidīt labojumus un uzlabojumus, kuru mērķis ir nodrošināt ierīces aizsardzību pret iespējamiem draudiem.

Lai nodrošinātu, ka Pixel Watch un Pixel Watch 2 lietotāji saņem jaunākos drošības uzlabojumus, Google iesaka lietotājiem instalēt iepriekš pieejamos atjauninājumus. Lai to izdarītu, varat pāriet uz izvēlni Iestatījumi, ritiniet uz leju līdz Sistēma un atlasiet Sistēmas atjauninājumi. Google, visticamāk, informēs lietotājus viņu pulksteņos, kad būs pieejams bezvadu (OTA) atjauninājums. Lai pārvaldītu nevainojamu izvietošanu, Google sadala izlaišanu starp mobilo sakaru operatoriem un ierīcēm.

2024. gada janvāra atjauninājuma galvenais mērķis ir aprīkot Pixel Watch lietotājus ar jaunākajiem drošības ielāpiem, kas atbilst Google apņemšanās nodrošināt drošu un mūsdienīgu lietotāja pieredzi. Lietotāji tiek aicināti saglabāt modrību attiecībā uz paziņojumiem savās ierīcēs un nekavējoties lietot atjauninājumu, lai aizsargātu savus Pixel Watches pret iespējamiem drošības apdraudējumiem.