Google Circle to Search vienkāršo meklēšanu operētājsistēmā Android

Google ir konsekventi centusies uzlabot meklēšanas pieredzi, un pēdējais solis šajā ceļā ir Ievads pakalpojumā Circle to Search.

Mērķis ir ļaut lietotājiem meklēt informāciju bez nepieciešamības pārslēgties starp lietotnēm savos Android tālruņos. Šī funkcija ļauj lietotājiem veikt meklēšanu, izmantojot dabiskus žestus, piemēram, riņķošanu, izcelšanu, uzskriešanu vai pieskaršanos tēmai, par kuru viņi vēlas uzzināt vairāk.

Piemēram, ja lietotājs skatās satura veidotāja videoklipu “Dienas apģērbs” un vēlas identificēt noteiktas preces bez marķētiem zīmoliem, vienkārši ilgi nospiežot sākuma pogu vai navigācijas joslu, tiek aktivizēta funkcija Aplis, lai meklētu. Pēc tam lietotājs var izmantot žestus, piemēram, riņķot ar saulesbrillēm vai uzrakstīt somu, lai uzreiz atklātu līdzīgas iespējas no dažādiem tiešsaistes mazumtirgotājiem, pat neizejot no pašreizējās lietotnes.

Circle to Search kļūs pieejams Galaxy S24 sērijai un Pixel 8/Pixel 8 Pro 31. janvārī.

Vairāku meklēšanas iespēju funkcija Circle to Search ļauj lietotājiem uzdot sarežģītākus vaicājumus par to, ko viņi redz. Pieņemsim, ka lietotājs, pārlūkojot sociālos tīklus, saskaras ar kārdinoša kukurūzas suņa attēlu ar unikālām piedevām.

Apvelkot kukurūzas suni un uzdodot tādu jautājumu kā “Kāpēc tie ir tik populāri?” lietotāji var ātri piekļūt informācijai, kas apkopota no tīmekļa, sniedzot ieskatu korejiešu kukurūzas suņu tendencēs un popularitātē, kā arī korejiešu virtuves plašākajā pievilcībā.

Turklāt šī funkcija atbalsta vairākuzdevumu veikšanu video skatīšanās laikā. Piemēram, ja lietotājs sastopas ar YouTube Shorts videoklipu par nepazīstamu tēmu, piemēram, taupības apvēršana, riņķošana virs teksta “taupības apgriezt” sniedz tūlītēju procesa skaidrojumu, kas ietver preču iegādi no lietoto preču veikaliem, to atjaunošanu un tālākpārdošanu peļņas gūšanai. .

Paredzēts, ka pakalpojums Circle to Search tiks izlaists 31. janvārī, un sākotnēji tas būs pieejams atsevišķos premium klases Android viedtālruņos, tostarp Google Pixel 8, Google Pixel 8 Pro un jaunajā Samsung Galaxy S24 sērijā. Šī funkcija ir saskaņota ar Google apņemšanos nodrošināt intuitīvāku un vienmērīgāku meklēšanas pieredzi, ļaujot lietotājiem bez pārtraukumiem izpētīt savu zinātkāri.