Chromecast pamet Meta Quest ierīces, un mēs nezinām, kāpēc

VR ir lieliska, taču tā nav labākā sociālā situācijā, ja nevarat apraidīt plūsmu uz citu ierīci. Tāpēc Meta Quest ierīcēm bija Chromecast saderība. Tas ļāva jums parādīt to, ko redzat lielā displejā, lai citi cilvēki varētu pievienoties jautrībai. Tomēr kādu iemeslu dēļ Chromecast atbalsts atstāj Meta Quest ierīces.

Google Chromecast ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā veikt apraidi savās ierīcēs. Tas ir komplektā ar daudzām ierīcēm, un jūsu viedais televizors, visticamāk, ir ar to saderīgs. Tas nozīmē, ka pastāvēja liela iespēja, ka jūs varētu to viegli izmantot. Turklāt, lai sāktu apraidi, izmantojot Chromecast, ir jāveic tikai daži pieskārieni/klikšķi.

Taču Meta Quest ierīces zaudē Chromecast atbalstu

Šis ir vēl viens gadījums, kad uzņēmums šķietami bez iemesla atbrīvojas no funkcijas, kas visiem patīk. Android Central vērsās pie komentāriem, taču Meta vēl nav atbildējusi.

Saskaņā ar ziņojumu Meta Quest lietotāji zaudē atbalstu šai funkcijai. Tā nav kļūda, jo uzņēmums arī apstiprināja, ka tas pārtrauc šo funkciju. Piezīmē oficiālajā palīdzības lapā Meta saka, ka “Chromecast ierīce netiek pilnībā atbalstīta ar Meta Quest”. Mēs neesam pārliecināti, ko uzņēmums domā ar “nav pilnībā saderīgs”. Mēs nezinām, vai tas tagad ir pieejams tikai noteiktos reģionos vai noteiktos Quest modeļos.

Jūs joprojām varat veikt apraidi, izmantojot savu Meta Quest, taču tas ir apgrūtinoši

Tas nenozīmē, ka jūs vairs nevarat apraidi; tas nozīmē tikai to, ka, ja vēlaties veikt apraidi, jums būs jāpārlec dažas stīpas. Ja esat viens no neveiksminiekiem, kas zaudēja Chromecast atbalstu, jums būs jāatver universālā izvēlne. Tur, dodieties uz Kamera sadaļu un dodieties uz Cast.

Atlasiet ierīci, kurā veicat apraidi (dators vai tālrunī lietotne Meta Quest). Pēc tam jums būs jāpārraida plūsma no tālruņa uz Chromecast ierīci.