OnePlus ielec AI vilcienā ar dažām jaunām aizraujošām funkcijām

Google savos tālruņos ir AI funkcijas, Samsung tālruņos ir AI funkcijas, Apple strādā pie AI funkciju ieviešanas savos tālruņos; AI mūsdienās ir sava veida liela lieta. Mums jāatzīst, ka tehnoloģiju pasaule virzīsies uz lielāku AI integrāciju, nevis uz labāku aparatūru. Lai nebūtu pārspīlēts, OnePlus tikko paziņoja par dažām jaunām AI funkcijām, kas tiks piedāvātas savos tālruņos.

Ir skaidrs, ka OnePlus atgriežas pie savām saknēm, jo ​​OnePlus 12 ir nodrošinājis neprātīgu jaudas un lietojamības līmeni par cenu 799 ASV dolāri. Tehnoloģiju aprindās tas ir novērtēts ļoti pozitīvi, un mūsu pārskatā tas ir saņēmis 5/5 zvaigžņu vērtējumu. Noteikti izlasiet mūsu OnePlus 12 pārskatu, lai uzzinātu vairāk par šo ierīci un noskaidrotu, vai tai vajadzētu būt jūsu sarakstā. Ja vēlaties rentablāku ierīci, skatiet arī mūsu OnePlus 12R pārskatu.

Oneplus savos tālruņos piedāvā jaunus AI skolotājus

OnePlus ir nozīmīgs viedtālruņu uzņēmums, tāpēc tas bija tikai laika jautājums, pirms tas savos tālruņos sāka ieviest uzlabotas AI funkcijas. Saskaņā ar ziņojumu šīs jaunās funkcijas ir paredzētas OnePlus 11 un OnePlus 12. Mēs neesam pārliecināti, vai tie būs pieejami OnePlus 12R. Cerams, ka viņi to dara, jo gan OnePlus 11, gan OnePlus 12R izmanto vienu un to pašu SoC.

Tātad, kādas ir šīs AI funkcijas? Pirmo funkciju sauc AI GC noņemšanas līdzeklis. Šis ir ar AI darbināms attēlu rediģēšanas rīks, kas atvieglos fotoattēlu pārveidošanu. Tas ir līdzīgs Google Magic Editor.

Tālāk mums ir Rakstu kopsavilkumi. Šis rīks ir diezgan pašsaprotams; tā ir funkcija, kas izmantos ģeneratīvo AI, lai apkopotu rakstus. Tas ir paredzēts tiem gadījumiem, kad vēlaties raksta TLDR.

Visbeidzot, un, iespējams, visspēcīgākais no instrumentiem, ir AI apkopotājs. Pēc apraksta šķiet, ka šis rīks varēs apkopot tālruņa zvanus jūsu vietā. Tātad, ja piedalījāties garā sarunā, kurā bija daudz informācijas, rīks varēs sniegt kopsavilkumu par visu sarunā apspriesto.

Atjauninājumam pašlaik vajadzētu tikt ieviestam. Ķīnā OnePlus 11 pašlaik saņem atjauninājumu kopā ar Android 14. Kas attiecas uz OnePlus 12, arī šim tālrunim vajadzētu iegūt šīs funkcijas.