Pirmais OnePlus 12R atjauninājums nodrošina kameras uzlabojumus

Pilnīgi jaunais OnePlus 12R tagad saņem savu pirmo programmatūras atjauninājumu. Šis atjauninājums galvenokārt ir vērsts uz kameras uzlabojumiem, taču oficiālajā izmaiņu žurnālā ir norādīti arī daži citi uzlabojumi.

Atjauninājums ir atzīmēts kā Oxygen OS v14.0.0.307 (EX01), un tagad tas tiek ieviests Indijā. Paredzams, ka šis pats atjauninājums drīzumā nonāks vairākos tirgos, jo OnePlus 12R tiks laists klajā gan ASV, gan Eiropā. Pats atjauninājums sver 400 MB.

OnePlus 12R saņem savu pirmo programmatūras atjauninājumu ar dažādiem uzlabojumiem

Kā parasti, atjauninājums tiek ieviests pakāpeniski. Tāpēc, iespējams, jūs to neiegūsit no sākuma, pat ja tas sāks izplatīties citos tirgos. Tas tiek pārraidīts pa gaisu (OTA), un tālrunis jums paziņos, kad būs pienācis laiks atjaunināt. Tomēr, protams, varat arī pārbaudīt manuāli, izmantojot iestatījumus.

Tagad, runājot par izmaiņām, sāksim ar kameru. Šis atjauninājums uzlabo iekštelpu fotografēšanu, saka OnePlus. Tas arī uzlabo kameras veiktspēju un stabilitāti kopumā labākai fotografēšanas pieredzei.

Sistēmas stabilitāte un veiktspēja kopumā ir uzlabota. Arī enerģijas patēriņš ir optimizēts, un tālrunim jāspēj piedāvāt vēl labāku akumulatora darbības laiku.

Papildus kameras uzlabojumiem ir uzlabota Bluetooth un tīkla stabilitāte

Ir uzlabota arī Bluetooth savienojumu stabilitāte un saderība, kā arī tīkla stabilitāte un saderība. Tas būtībā ir tas, ciktāl tas attiecas uz izmaiņu žurnālu.

OnePlus 12R faktiski var būt labākais risinājums lielākajai daļai cilvēku, salīdzinot ar OnePlus 12. OnePlus 12 ir labāks tālrunis, taču OnePlus 12R ir ļoti pieņemams, labi, vismaz ASV.

Šis tālrunis nesagriež dažus stūrus kameru un uzlādes nodaļās, un tam ir arī zemāka mikroshēma. Lielākoties tas izskatās kā ļoti pārliecinošs viedtālrunis, it īpaši par prasīto cenu.

Pašlaik notiek šīs ierīces pārskatīšana, un drīzumā tiks veikta pārskatīšana. Tātad, ja jūs joprojām mēģināt izlemt, vai to iegūt, iespējams, mēs varēsim jums palīdzēt.