Flipster debitē tirdzniecības sacensību sēriju “The Dragon’s Treasure” ar balvām 1 miljona USDT vērtībā

Varšava, Polija, 2023. gada 14. decembris, Chainwire

Flipster, strauji augošā kriptovalūtu tirdzniecības platforma, izlaida savu pēdējo kampaņu sēriju šim gadam. nosaukts ‘Pūķa dārgumsŠī kampaņa ir Flipster pirmais tematiskais pasākums, kas sastāv no sākotnējiem deviņiem tirdzniecības konkursiem septiņu nedēļu laikā ar balvām līdz 1 miljonam USDT vērtībā. Milzīgais balvu fonds tiek papildināts ar esošajiem dāsnajiem piedāvājumiem, lai platformai piesaistītu jaunus lietotājus, kuri var nopelnīt līdz pat 175 USD vērtām prēmijām (raksta rakstīšanas laikā).

Pūķa dārgumi ir virkne izaicinājumu, kas katrs ilgst nedēļu. Katrs iknedēļas izaicinājums satur stāstu, kas ir saistīts ar visaptverošu stāstījumu sākotnējās septiņās nodaļās. Iedvesmojoties no popkultūras pasaules, kurā uzauga platformas mērķa demogrāfiskā grupa, stāstu elementi ir vērsti uz to, lai tirdzniecības pieredzi paaugstinātu līdz baudījuma līmenim, kas atrodams populārajās digitālās izklaides iespējās.

Katrai nodaļai tiek atklāts jauns turnīrs kopā ar jaunu raksturu un pasauli. Komanda katrai no septiņām nodaļām ir izveidojusi fona stāstus, iedvesmu varoņiem un izvēlētajām pasaulēm, kas smeltas no unikālajām Flipster lietotāju bāzes kultūrām.

Pirmais konkurss, kura nosaukums ir Pirmā nodaļa: Laimes lācis, sākās 2023. gada 13. novembrī. Lietotājiem bija jāsacenšas, lai iegūtu balvu 25 000 USDT apmērā. Palielinot impulsu un aizrautību tirgotājiem, ar katru nedēļu tiek atklāti vairāk varoņu, un vienlaikus palielinās arī naudas balva, jo piektā nodaļa: burvīgs zilonis (paredzēts, ka noslēgums būs 2023. gada 17. decembris) piešķir līdz pat 100 000 USD. balvu vērtībā. Līdz 2024. gadam atlikušas vēl divas nedēļas no turnīriem, līdz kampaņa beigsies ar vērienu grandiozā fināla kārtā, kurā plānotas rekordbalvas.

Ar kriptogrāfiju apsēsto pasauli šogad pārsteidza Flipster straujais pieaugums gadā, kurā dominēja augsta līmeņa drāmas ziņās un galvenokārt lāču tirgus. Neskatoties uz mazāk nekā ideāliem apstākļiem, Flipster ir pārsteidzis iekšējus ar savu straujo lietotāju skaita pieaugumu, saglabājot vairāk nekā 500% lietotāju skaita pieaugumu mēnesī. Pieaugums ir pārvērties par pozitīvu 4000% tirdzniecības apjoma pieaugumu.

Flipster kļuva pazīstams ap 2023. gada jūniju, jo ir pierādījis, ka spēj izveidot un uzsākt lāču tirgū, bet bullish čuksti prognozē, cik ātri tas pieaugs, ja nākamgad buļļu tirgus pāries bitkoinu samazinājumam uz pusi.

Izpilddirektors Yongjin Kim saka: “Mēs esam ļoti apņēmušies Flipster sasniegt izcilību un inovācijas, un neko neuztveram kā pašsaprotamu. Esmu lepns par komandas sniegumu un saviļņots par to, kā tas izpaužas mūsu iespaidīgajos skaitļos. Ir neticami izdevīgi pastāvīgi sastapties ar cilvēkiem, kuri interesējas par Flipstera ceļojumu. Viņu jautājumi par to, kas mūs sagaida un kā mēs plānojam vadīt kriptovalūtu nozari nākamajos gados, ne tikai rosina pārdomas, bet arī apstiprina mūsu izveidoto zīmolu. No manis un visiem Flipster darbiniekiem novēlam visiem priecīgus svētkus.

BTC cena un kriptovalūtu tirgus virzās pozitīvi, padarot to par jautru veidu, kā noslēgt gadu, tirgojot kriptovalūtas vietnē Flipster un sacenšoties par balvām The Dragon’s Treasure.

Par Flipsteru

Flipster ir visstraujāk augošā kriptovalūtu birža pasaulē. Viegli lietojamā kriptoatvasinājumu tirdzniecības platforma lietotājiem piedāvā visaptverošu tirdzniecības pieredzi ar līdz pat 100 reizēm lielāku sviras efektu vairāk nekā 190 žetoniem. Izveidojuši tie paši dibinātāji kā Presto Labs, lielākā kriptovalūtu tirdzniecības firma Āzijā. Lietotāji var sākt darbu vietnē flipster.xyz. Plašsaziņas līdzekļu jautājumiem vai interviju pieprasījumiem ar komandu lietotāji var sazināties ar [email protected] vai sekot līdzi Flipster jaunumiem mūsu emuārā.

Oficiālā vietne | Linkedin | Twitter | Telegramma | Facebook

Sazināties

Mārketinga nodaļas vadītājs
Bens Rodžerss
Flipster
[email protected]