Atvadieties no Nokia viedtālruņiem, HMD Global pārgriež vadu

Tie no jums, kuriem joprojām patīk Nokia viedtālruņi, tagad varat atvadīties, jo tie vairs nebūs pieejami. Uzņēmums HMD Global, kas gadiem ilgi izlaida Nokia zīmola tālruņus, ir nolēmis pārgriezt vadu.

Tagad varat atvadīties no Nokia viedtālruņiem, HMD Global virzās citā virzienā

HMD Global sāks pārdot savas ierīces bez Nokia zīmola. Uzņēmums arī nolēma ķircināt ierīču klāstu ar savu zīmolu, vienkārši “HMD”. Varat sagaidīt, ka viedtālruņi, planšetdatori un bezvadu austiņas ieradīsies izstādē MWC 2024 Barselonā. Tīzes video ir pieejams zemāk.

Ņemiet vērā, ka lielākajai daļai pašreizējo Nokia viedtālruņu un planšetdatoru pašlaik ir atlaides, līdz beidzas krājumi. Ir arī vērts atzīmēt, ka visas Nokia Mobile sociālās vietnes tagad ir bloķētas, un visi sekotāji vairs nav, kā parādīts zemāk.

Vecais vietnes nosaukums ir pazudis, HMD ir šeit, lai to aizstātu

Arī vecā vietne ir mainījusi nosaukumu uz HMD. Ja jums radās jautājums, HMD apzīmē “cilvēka mobilās ierīces”. Uzņēmums vēlas izveidot “izturīgus, jautrus, drošus, ātrus un pieejamus” tālruņus.

Šī ir bijusi diezgan ilga partnerība, jo tā aizsākās 2016. gadā. Toreiz HMD Global ieguva ekskluzīvas tiesības uz Nokia zīmolu mobilajiem tālruņiem. Kopš tā laika uzņēmums ir laidis klajā diezgan daudz ierīču.

Tomēr lietas acīmredzami neizdevās tā, kā HMD Global bija iecerējis, un pēc 7+ gadiem HMD Global nolēma šķirties no Nokia zīmola. Uzņēmums virzīsies uz priekšu ar savu zīmolu.

Tas ir skumji, lai gan tie bija Nokia viedtālruņi tikai pēc nosaukuma. Daudzi cilvēki atvadījās no Nokia ierīcēm jau sen, vai nu pirms Microsoft to ieguva, vai pēc tam. Jebkurā gadījumā mēs vairs neredzēsim Nokia viedtālruņus, kas iezīmē beigas vienam no atpazīstamākajiem zīmoliem (viedo) tālruņu vēsturē.