Privātuma prioritāte DuckDuckGo pārlūkprogramma pievieno paroles sinhronizācijas funkciju

DuckDuckGo, uzņēmums, kas veido uz privātumu orientētu meklētājprogrammu un tāda paša nosaukuma tīmekļa pārlūkprogrammu, savā pārlūkprogrammā ir ieviesis jaunu sinhronizācijas un dublēšanas funkciju. Tas ļauj sinhronizēt saglabātās paroles, grāmatzīmes un e-pasta aizsardzības iestatījumus vairākās ierīcēs. Atbilstoši uzņēmuma pieejai, kurā primārais ir privātums, šai funkcijai nav nepieciešams konts, lai sinhronizētu informāciju.

DuckDuckGo pārlūks tagad var sinhronizēt saglabātās paroles visās jūsu ierīcēs

DuckDuckGo nav populārs nosaukums pārlūkprogrammu pasaulē, taču tas ir diezgan populārs to lietotāju vidū, kuri rūpējas par privātumu. Tas lepojas ar to, ka ir īpaši orientēts uz privātumu, vienlaikus piedāvājot lielāko daļu funkciju, ko jūs sagaidāt no tīmekļa pārlūkprogrammas, ja ne visas. Viens no lielākajiem trūkumiem bija paroles sinhronizācijas funkcijas trūkums. Cilvēki, kas privātuma nolūkos izmanto DuckDuckGo, nevarēja piekļūt savām saglabātajām parolēm savās ierīcēs.

Uzņēmums tagad ir novērsis šo ierobežojumu. Izmantojot jaunos sinhronizācijas un dublēšanas līdzekļus, varat atrast savas saglabātās paroles, grāmatzīmes un daudz ko citu pārlūkprogrammā DuckDuckGo visos savos Android vai iOS tālruņos, planšetdatoros un datoros. Tomēr, tā kā tam nav nepieciešams konts, jums būs manuāli jāsaista visas ierīces, lai sinhronizētu informāciju. Lai to izdarītu, veiciet tālāk norādītās darbības.

Kad esat atjauninājis DuckDuckGo uz jaunāko versiju, noklikšķiniet uz trim vertikālajiem punktiem augšējā labajā stūrī un atlasiet Iestatījumi. Pieskarieties Sinhronizācija un dublēšana un atlasiet Sinhronizēt ar citu ierīci. Ja tiek prasīts, atbloķējiet ierīci, lai verificētu savu identitāti. Tagad atkārtojiet šīs darbības visās savās ierīcēs. Tālruņos vai planšetdatoros redzēsit QR kodu. Klēpjdatoros un galddatoros atradīsit burtciparu kodu.

Skenējiet QR kodu vienā ierīcē no otras vai manuāli ievadiet burtciparu kodu, lai sinhronizētu ierīces. Ja ir sinhronizēta tikai viena no jūsu ierīcēm, dodieties atpakaļ uz nesinhronizēto ierīci un sadaļā Sinhronizācija un dublēšana izvēlnē Vienas ierīces iestatīšana atlasiet Sinhronizēt un dublēt šo ierīci. Tam vajadzētu sinhronizēt ierīci ar citiem. Šeit atradīsit visu savu sinhronizēto ierīču sarakstu. Varat rediģēt ierīču nosaukumus un pielāgot iestatījumus.

Jūsu dati ir pilnībā šifrēti

DuckDuckGo ļauj manuāli sinhronizēt ierīces, lai aizsargātu jūsu privātumu. Tas nodrošina, ka jūsu dati tiek pilnībā šifrēti visa procesa laikā. “Jūsu paroles ir pilnīgi nepieejamas nevienam, izņemot jūs,” uzņēmums apliecina. “Tas attiecas arī uz mums: DuckDuckGo nevar piekļūt jūsu datiem jebkurā laikā”, jo unikālā atslēga, kas nepieciešama tās atšifrēšanai, tiek glabāta lokāli jūsu ierīcēs.

Tas nozīmē, ka DuckDuckGo nevar palīdzēt atgūt saglabātos datus, ja pazaudējat vai sabojājat ierīces. Par laimi, ir risinājums, kas darbojas lokāli. Pirmoreiz iestatot sinhronizāciju, jums tiks lūgts lejupielādēt atkopšanas PDF failu. Dokumentā ir jūsu atkopšanas kods. Jums ir jāskenē šis kods, lai atgūtu paroles un citus saglabātos datus pakalpojumā DuckDuckGo. Noteikti glabājiet šo dokumentu droši citā ierīcē.

DuckDuckGo Sync funkcija 3