Android 14. februāra drošības ielāps ir pieejams Pixel tālruņos ar labojumiem

Google ir sācis izspiest februāra Android 14 drošības ielāpu Pixel ierīcēm. Tas ietver atjauninājumus Pixel 8 un Pixel 8 Pro, kas ir Google jaunākie tālruņi. Taču atjauninājumi tiek ieviesti visās pārējās Pixel ierīcēs, kurās joprojām tiek saņemti drošības atjauninājumi. Tostarp Pixel planšetdators, Pixel 7 sērija un viss līdz pat Pixel 5a. Ja jums ir kāda no šīm ierīcēm, atjauninājumam vajadzētu būt salīdzinoši drīz. Ņemiet vērā, ka OTA atjauninājumu paziņojumi netiek rādīti visiem vienlaikus.

Iespējams, jums nav paziņojuma, taču tas nenozīmē, ka atjauninājums nav pieejams. Piemēram, mēs to neredzējām savā Pixel 8 tālrunī, taču atjauninājumu bija iespējams lejupielādēt pa gaisu. Lai paņemtu atjaunināšanas failu, viss, kas jums jādara, ir jāiet uz iestatījumu izvēlnes sistēmas daļu, pēc tam pieskarieties sistēmas atjauninājumam un pieskarieties pogai Pārbaudīt tūlīt. Īsāk sakot, vienkārši pārbaudiet atjauninājumu manuāli, un tālrunis izvilks OTA, lai jūs varētu lejupielādēt un instalēt. Protams, ja vēlaties, varat gaidīt OTA brīdinājumu. Bet, tā kā jūs varat to vienkārši novilkt, jūs varētu arī to izdarīt. Tas ir ātrāks, un nav nekādas atšķirības starp to, ko saņemat, to manuāli satverot, nevis gaidot paziņojumu.

Ja nepieciešams vai vēlaties, varat instalēt arī rūpnīcas attēlu vai OTA attēlu. Šos attēlus varat iegūt no Google Play pakalpojumu vietnes.

Februāra drošības ielāps Pixel ierīcēm galvenokārt ir kļūdu labojumi un uzlabojumi

Tas nenozīmē, ka atjauninājums nav svarīgs. Kā jūs droši vien zināt, ir svarīgi regulāri atjaunināt ierīces ar jaunākajiem drošības labojumiem, lai jūsu personas dati būtu drošībā. Tas varētu nebūt tik aizraujošs kā funkciju nolaišanas atjauninājumi ar jaunām spēlēm. Tomēr drošības ielāpi ir svarīgi.

Tātad, ko lietotāji var sagaidīt ar februāra Pixel drošības ielāpu? Kā jau minēts, tas galvenokārt ir drošības un kļūdu labojumi. Taču, kā norāda 9To5Google, daudzi no šiem labojumiem ir uzskaitīti diapazonā no augsta līdz kritiskam. Pixel tālruņa palīdzības kopienas forumā Google sīki apraksta lietas. Pixel 8 un Pixel 8 Pro lietotājiem ir pieejami “noteiktos apstākļos kameras un stabilitātes labojumi”. Ir arī labojumi displejiem, kas noteiktos apstākļos tiek bojāti tālruņos Pixel 8 un Pixel 8 Pro, un Google novērsa problēmu ar Pixel Fold ārējo displeju. Turklāt tika veikti daži labojumi un stabilitāte attiecībā uz sistēmu visām Pixel ierīcēm un WiFi Pixel 8 un Pixel 8 Pro.

Google sniedz pat nedaudz sīkāku informāciju Android drošības biļetenā, kuru varat izlasīt šeit.