Apple izlaiž pirmo beta versiju iOS 17.3 izstrādātājiem

Pirms dažām stundām iOS 17.2 tika oficiāli publicēta visā pasaulē pēc četrām oficiālajām beta versijām. Šis ir otrais lielais atjauninājums pēc iOS 17 oficiālās palaišanas, kura jaunās funkcijas ir patiešām interesantas. Daudzas citas WWDC23 solītās funkcijas vēl nav pieejamas. Tas var mainīties saistībā ar to, kas notika pirms dažām minūtēm: Apple ir izlaidusi pirmā iOS 17.3 beta versija, nākamais lielais atjauninājums, kas tiks izlaists 2024. gada pirmajos mēnešos.

Apple netērē laiku: mums jau ir iOS 17.3 beta 1!

iOS 17.2 ir viens no daudzu lietotāju visvairāk gaidītajiem atjauninājumiem, un, kā jau teicām, tas tagad ir pieejams. Patiesībā šajā rakstā varat apskatīt visas iekļautās jaunās funkcijas, starp kurām mēs varam izcelt jauno lietojumprogrammu Dienasgrāmata, iespēju ierakstīt telpiskus videoklipus ar iPhone 15 Pro un daudz ko citu.

Pēc jaunas versijas izlaišanas ir pienācis laiks sākt beta testēšanu ar nākamo lielo atjauninājumu. Tas ir viņš darbības veids pie kā Apple esam pieraduši. Pirms dažām minūtēm tas tika palaists pirmā iOS 17.3 beta versija izstrādātājiem Tagad ir pieejams jūsu ierīcē, ja jūsu konts ir abonējis Apple izstrādātāju programmu.

Ja salīdzinām ar pagājušo gadu, iOS 16.3 beta versija tika publicēta 2022. gada 14. decembrī — vienu dienu pēc iOS 16.2 palaišanas. Tāpēc Šogad mēs redzam skaidru paralēli ar iOS 17.2 un iOS 17.3 pirmo beta versiju. Ļoti iespējams, ka šī pirmā beta versija būs pieejama pēc dažām dienām lietotājiem, kas reģistrēti publiskajā beta programmā un Beta 2, iespējams, neredzēsim tikai pēc visām Ziemassvētku brīvdienām, aptuveni 2024. gada janvāra trešajā nedēļā.

Pēc dažām minūtēm mēs pārbaudīsim, kas jauns iOS 17.3 pirmajā beta versijā, un mēs jums visu pastāstīsim. Sekojiet līdzi!