Google Maps Android ierīcēm ir attīstījies, lai rādītu reāllaika laika ziņas

Nesenajā atjauninājumā Google Maps Android ierīcēm ir uzlabojis navigācijas līmeni, un tagad tas parāda arī reāllaika laikapstākļu informāciju. Tāpat kā tās iOS līdziniecei, arī Android lietotnei tagad ir diskrēts laikapstākļu logs ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Ar tās palīdzību lietotāji var ātri apskatīt temperatūru, gaisa kvalitātes indeksu (AQI) un gaidāmos laikapstākļus reģionos, uz kuriem viņi vēlas ceļot.

Kā Google Maps Android ierīcēm parāda temperatūru un AQI

No 9to5Google kopīgotajiem attēliem laikapstākļu lodziņš tiek parādīts kā kompakts logrīks zem meklēšanas joslas, un tajā tiek parādīta pašreizējā temperatūra kopā ar aprakstošu ikonu un gaisa kvalitātes indeksu. Cilvēki, kas to izmanto, var viegli paredzēt lietus, sniega vai citu laikapstākļu notikumu paredzamo laiku. Pieskarieties logrīkam, un tiek atvērta visaptveroša karte ar papildu laikapstākļu ieskatiem.

Ievērības cienīga iezīme jaunajā Map rīkā ir AQI sadaļa. Tas palīdz navigatoram iegūt tūlītēju gaisa kvalitātes momentuzņēmumu. Pieskaroties tai, poga nemanāmi pāriet uz esošu gaisa kvalitātes kartes slāni, kas ļauj padziļināti izpētīt gaisa kvalitāti dažādās vietās. Šī jaunā karšu funkcija ir ļoti praktiska tiem, kurus uztrauc vides apstākļi.

Laikapstākļu kastei ir arī citas aizraujošas funkcijas. Piemēram, tas dinamiski tiek atjaunināts, kad lietotāji pārvietojas kartē un reāllaikā parāda mainīgos laikapstākļu modeļus. Tomēr tas pazūd, ja lietotāji atlasa kādu konkrētu atrašanās vietu kartē. Jāatzīmē, ka Google Maps ir veids, kā bez traucējumiem parādīt laikapstākļu informāciju, tāpēc, izmantojot šo funkciju, jūs nebūsit satriekts.

Google Maps reāllaika laika apstākļi (2)
Google Maps reāllaika laika apstākļi (1)
Google Maps reāllaika laika apstākļi (3)
Google Maps reāllaika laika apstākļi (2)
Google Maps reāllaika laika apstākļi (1)

Attēla kredīts: 9To5Google

Plašāka pieejamība un versijas informācija

Saskaņā ar Business Standard Google Maps atjauninājums ar šo funkciju ir pakāpenisks, un tas ir guvis plašu pielietojumu ar jaunāko versiju 11.113.x. Joprojām ir daži reģioni, kuriem tas vēl jāsaņem, taču lielākā daļa jau ir saņēmuši atjauninājumu. Lietotāji, kuri vēl nav izmantojuši šo funkciju, var mēģināt piespiedu kārtā apturēt Google Maps un restartēt. Pēc tam vajadzētu parādīties laikapstākļu lodziņam.

Android Google Map versija izmanto nedaudz atšķirīgu laikapstākļu ikonu kopu nekā Google Weather. Tas izmanto MetNet-3, lai nodrošinātu 12 stundu nokrišņu prognozes. Tiem, kas to nezina, MetNet-3 ir Google vismodernākais neironu dzinējs laikapstākļu prognozēšanai. Tehnoloģija iepriekš atrada savu vietu Pixel laikapstākļu lietotnē un Google meklēšanā. Bet tagad tas ir pieejams arī Google Maps Android ierīcēm.