HONOR Magic6 Pro šķietami parādās HONOR videoklipā

HONOR Magic6 sērija nāk. Paredzams, ka HONOR Magic6 Pro būs jaudīgākā ierīce sērijā, un šķiet, ka tā tikko parādījās uzņēmuma reklāmas videoklipā.

HONOR kopīgoja reklāmas videoklipu, izmantojot Weibo, reklamējot gaidāmo MagicOS 8.0. Šis video ir diezgan īss, tā ilgums ir mazāks par 30 sekundēm. Tas parāda mums ieskatu operētājsistēmā un arī noslēpumainā ierīcē.

HONOR Magic6 Pro šķietami parādīts jaunākajā HONOR reklāmas videoklipā

Varat skatīt videoklipu šeit, savukārt tālāk mēs esam iekļāvuši dažus ekrānuzņēmumus. Kā redzat, MagicOS 8.0 tiek parādīts noslēpumainas ierīces displejā. Jūs domājat, ka šis ir viens no HONOR esošajiem tālruņiem. Tas ir iespējams, bet… maz ticams.

Iespējamais HONOR Magic6 Pro dizains 2
Iespējamais HONOR Magic6 Pro dizains 3
Iespējamais HONOR Magic6 Pro dizains 4
Iespējamais HONOR Magic6 Pro dizains 1
Iespējamais HONOR Magic6 Pro dizains 2
Iespējamais HONOR Magic6 Pro dizains 3
Iespējamais HONOR Magic6 Pro dizains 4

Augšpusē pamanīsit tabletes formas izgriezumu, kas ir centrēts. Šis izgriezums īsti neatbilst nevienai no uzņēmuma jaunākajām ierīcēm, tas ir pārāk īss un plats. Pagājušā gada Magic5 Pro modelim bija arī tabletes formas izgriezums, taču tas bija atšķirīgs un displeja augšējā kreisajā stūrī.

Tātad šī ir vai nu viena no gaidāmajām uzņēmuma ierīcēm, vai arī tikai vietturis. Tomēr tas varētu būt HONOR Magic6 Pro. Kāpēc? Runā, ka tam būs centrēts tabletes formas izgriezums. Turklāt HONOR Magic6 sērija debitēs MagicOS 8.0.

HONOR Magic6 sērija sāksies 10. janvārī

Tas viss summējas, būtībā. HONOR Magic6 sērija nāks 10. janvārī. Tas ir kaut kas HONOR jau apstiprināts. Ir apstiprināts, ka MagicOS 8.0 tiks palaists vienlaikus, un tas būs iepriekš instalēts ierīcē.

Līdz šim esam redzējuši dažus iespējamos HONOR Magic6 Pro Porsche Design attēlus, taču tikai tālruņa aizmuguri, nevis priekšpusi. Šis video pabeidz mīklu, protams, pieņemot, ka tas ir HONOR Magic6 Pro.