Apple ir izmantojis iekšējo lietotni, lai uzlabotu savu AI

Baumas kļūst arvien spēcīgākas, un viss norāda uz AI funkciju nenovēršamu ienākšanu (iOS 18) mūsu ierīcēs kopā ar Siri un noteikti tiks ieviestas citās lietojumprogrammās. Jaunākais šo baumu pastiprinājums ir izmantošana AI lietotne ar nosaukumu “Ask” (jautājums, kas ir obligāts darbības vārds), ko Apple būtu izplatījis starp dažiem saviem darbiniekiem, kas veltīti AppleCare, lai ģenerētu atbildes, izmantojot datus no savas datu bāzes.. Tas nozīmē, ka viņi apmāca savu AI darbam ar AppleCare, izmantojot šo lietojumprogrammu.

Tas, ka Apple šogad sola lielas likmes uz AI ieviešanu savās sistēmās, vairs nešķiet noslēpums, pat Tims Kuks runāja par to, cik ļoti viņš bija sajūsmā par ģeneratīvā AI mantojumu 2024. gadā. Neskatoties uz to, Nekas nav oficiāls, nekas no Cupertino šajā sakarā nav paziņots. Tomēr Apple mākslīgais intelekts kūsā, un mēs to varēsim redzēt WWDC šā gada jūnijā.

Saskaņā ar MacRumors ziņojumiem, Apple jau ir uzsācis šo izmēģinājuma programmu, kurā lietotne “Ask” sniegtu atbalstu darbiniekiem, kas specializējas AppleCare. Šī lietojumprogramma automātiski ģenerētu atbildes uz tehniskiem jautājumiem pamatojoties uz informāciju no Apple iekšējās datu bāzes.

Jautāt ģenerē atšķirīgu atbildi katru reizi, kad to uzdodat, pamatojoties uz to, kā uzdodat jautājumu, un jūsu sniegtajiem datiem (piemēram, operētājsistēmu vai pašu ietekmēto ierīci). Darbinieki paši apmācītu AI, atzīmējot, vai atbilde ir bijusi noderīga viņu funkcijām.

“Halucinācijas”, burtiski tulkots no halucinācijas angļu valodā, parasti ir ģeneratīvo valodu modeļu problēma. Tas ir tikai jauks veids, kā pateikt, ka tērzēšanas roboti mēdz lietas izdomāt un jums tās pastāstīt ar lielu pārliecību, liekot šķist, ka tā ir patiesība. Tiek ziņots, ka rīks “Ask” mēģina novērst šo uzvedību apmācību tikai ar tās iekšējo datu bāzi un papildu pārbaudēm, kas garantē, ka atbildes ir “objektīvas, izsekojamas un noderīgas”.

Arvien mazāk ir atlicis, lai šī tehnoloģija būtu mūsu iPhone, iPad vai Mac datoros. Siri uzlabošana ir (beidzot) tuvu. Fotoattēlus varēsim ģenerēt un rediģēt daudz vienkāršāk un ātrāk. Tuvojas ļoti jauks gads Programmatūrai un iespējām, kas mums būs ar mūsu ierīcēm.