Stc Bahrain un Aleph Zero partneris, lai uzlabotu Blockchain DePIN visā Persijas līča reģionā

Manama, Bahreina, 2024. gada 16. aprīlis, Chainwire

Apvienojot spēkus ar Aleph Zero, stc Bahrain mērķis ir izmantot visprogresīvākos risinājumus, lai uzlabotu privātumu, drošību un decentralizāciju digitālajā jomā.

stc Bahreina, pasaules līmeņa digitālais nodrošinātājs, ir paziņojis par sadarbību ar Aleph Zero, privātumu uzlabojošu Layer 1 blokķēdi, kas ir daļa no savas Web3 Launchpad programmas. Šī sadarbība atbalsta Stc Bahrein apņemšanos veicināt blokķēdes tehnoloģiju izaugsmi un attīstību visā Persijas līča reģionā.

Šī sadarbība, ko atbalsta stc Web3 Launchpad programma, uzlabos Aleph Zero tīklu, izvietojot validatora mezglus, tādējādi pastiprinot blokķēdes infrastruktūru ar stc Bahrein spēcīgajām digitālajām iespējām. Šī partnerība ne tikai paplašina stc Bahreinas infrastruktūras piedāvājumu, bet arī stingri atbalsta tīklu, kas izceļas ar savu koncentrēšanos uz privātumu, mērogojamību, drošību un ātrumu.

Nemitīgi mainīgajā un pārpildītajā web3 vidē Aleph Zero izceļas ar savu tehnoloģisko izcilību un izcilo pieeju, lai risinātu galvenās ķēdes privātuma un uzņēmuma līmeņa mērogojamības problēmas. Ar unikālu vienprātības protokolu AlephBFT un publisko tīklu, kas piedāvā robustu privātuma tehnoloģiju, izmantojot nulles zināšanu pierādījumus (ZK-SNARK) un drošu daudzpusēju aprēķinu (sMPC), Aleph Zero piedāvā drošu, mērogojamu risinājumu, iestatījumu. pamats privātiem, pārbaudāmiem darījumiem, neatklājot sensitīvus datus.

“stc Bahrain ir gandarīts sveikt Aleph Zero kā Pearling Path partneri mūsu Web3 Launchpad programmā. Šī sadarbība tuvina mūs drošas un integrētas digitālās ekosistēmas izveidei Persijas līcī. Aleph Zero piedāvā vērtīgu privātumu uzlabojošu tehnoloģiju un mērogojamu, decentralizētu tīklu, kas atbilst mūsu mērķiem nodrošināt netraucētu digitālo nākotni. teica Saad Odeh kungs, Stc Bahrain galvenais vairumtirdzniecības vadītājs.

Antoni Zolciak, Aleph Zero līdzdibinātājs, piebilda: “stc Bahrein ir inovāciju priekšgalā Persijas līča reģionā, vadot Web3 un blokķēdes risinājumu ieviešanu. Aleph Zero ar prieku sadarbojas ar stc, saskaņojot ar mūsu apņemšanos nodrošināt drošu, mērogojamu un uz privātumu orientētu blokķēdes infrastruktūru. Mēs ļoti vēlamies redzēt, kā mūsu kopīgie centieni veicinās drošākas, decentralizētas DePIN digitālās ekosistēmas attīstību Tuvajos Austrumos.

Paplašinoties Web3 ekosistēmai, vajadzība pēc spēcīgas privātuma, drošības un decentralizācijas kļūst arvien svarīgāka. Šī partnerība ar Aleph Zero saskan ar stc Bahrein redzējumu par droša, decentralizēta vērtību interneta attīstību. Atbalstot Aleph Zero infrastruktūru, stc Bahrain ieņem vadošo pozīciju, veicinot digitālu ekosistēmu, kas ir gan droša, gan privāta.

Aleph Zero centība decentralizācijai, kā arī tās plašā pielietojamība dažādās nozarēs padara to par ideālu sabiedroto stc Bahrein. Pašlaik notiek vairāk nekā 40 lietošanas gadījumu, sākot no drošas datu apmaiņas līdz privātai balsošanai, un Aleph Zero ir paredzēts, lai veicinātu nozīmīgus sasniegumus digitālajā vidē.

Par stc Bahreinu

Stc Bahrain, stc Group meitasuzņēmums, ir visstraujāk augošais un inovatīvākais telekomunikāciju operators Bahreinā. Kopš dibināšanas 2010. gadā Stc Bahrain radīja revolūciju telekomunikāciju nozarē Bahreinas Karalistē un ātri kļuva par tirgus līderi, un šo pozīciju tas saglabāja līdz pat šai dienai, investējot nākamās paaudzes tehnoloģijās un ieviešot inovatīvus risinājumus Bahreinas iedzīvotājiem. 2018. gadā Stc Bahrain pārtrauca fintech darbību ar savu stc pay pakalpojumu ekosistēmu.

stc Bahreina ir panākusi daudzus vietējos, reģionālos un globālos sasniegumus, nopelnot vairāk nekā 20 apbalvojumus tikai vienpadsmit gadu laikā par labāko, plašāko un ātrāko tīklu, kas savieno cilvēkus ar daudzveidīgu produktu un pakalpojumu klāstu. Tā neatlaidīgā apņemšanās inovācijām ir padarījusi to par dzinējspēku telekomunikāciju, digitālo un mobilo finanšu pakalpojumu sniegšanā ikdienas klientiem, mājām un uzņēmumiem. Kopā ar plašu priekšrocību spektru un pielāgojamiem piedāvājumiem, kas nodrošina maksimālu kontroli un elastību mainīgo digitālo vajadzību pasaulē, stc Bahrain šodien ir ne tikai kļuvis par iecienītāko telekomunikāciju tīklu Bahreinā, bet arī par tālredzīgāko bezbailīgo traucētāju telekomunikāciju un Fintech.

Lai iegūtu papildinformāciju, lietotāji var apmeklēt vietni https://www.stc.com.bh/ vai sekot stc Bahrain's Twitter

Par Alefu Zero

Aleph Zero ir 1. slāņa blokķēde, kas izstrādāta ātrumam, datu konfidencialitātei un ērtai izstrādei. Tas nodrošina efektivitāti, kas līdzinās parastajām web2 sistēmām, nodrošina stingrus datu aizsardzības standartus, izmantojot ZKP un MPC, un piedāvā visaptverošu rīku kopu WASM balstītai tīmekļa 3 izstrādei Rustā. Aleph Zero daudzpusību izceļ vairāk nekā 40 aktīvi izstrādāti lietošanas gadījumi, parādot tā pielāgošanās spēju dažādās nozarēs un lietojumprogrammās. Šie lietošanas gadījumi ir daļa no iesaistītās kopienas un augošās tīmekļa 3 lietojumprogrammu ekosistēmas, ko atbalsta Aleph Zero programmas.

Lai iegūtu papildinformāciju, lietotāji var apmeklēt vietni https://alephzero.org/ vai sekot Aleph Zero's Twitter

Sazināties

PR vadītājs
Džošs Adamss
Alefs Nulle
[email protected]