Apple var paļauties uz Samsung OLED paneļu ražošanā, jo BOE saskaras ar neveiksmi

Pagājušajā gadā Apple izlaida iPhone 14 sēriju, taču tā saglabāja tik ļoti gaidīto Dynamic Island, kas ir ekskluzīva tikai Pro modeļiem. Tomēr lietas ir mainījušās ar iPhone 15 līniju un mainījušās uz labo pusi. Visiem četriem iPhone tālruņiem ir Dynamic Island. Toreiz Apple otrais lielākais displeju piegādātājs BOE nolēma pievienoties līgai un ražot OLED displejus iPhone 15 līnijai. Tomēr, neskatoties uz lielajām investīcijām paneļu izpētē un izstrādē, tas pastāvīgi cīnījās ar izaicinājumiem. Jaunā DigiTimes ziņojumā (izmantojot Wccftech) teikts, ka Apple piegādātājam BOE ir grūtības paplašināt OLED piegādi iPhone 15 modeļiem vieglas noplūdes problēmu dēļ.

Apple displeju piegādātājs BOE saskārās ar neveiksmi

BOE ir vajadzīga palīdzība, lai izgatavotu pietiekami daudz OLED paneļu pamata iPhone 15. Apple atļāva BOE sākt ražot OLED paneļus 2023. gada martā, taču šī atļauja tika atņemta septembrī. Rezultātā Apple atcēla pasūtījumu šiem paneļiem.

Sākotnēji BOE bija paredzēts piegādāt OLED displejus standarta iPhone 15 un lielākajam iPhone 15 Plus. Tomēr ražotājs saskārās ar sarežģījumiem, kad tas saskārās ar problēmām, kas saistītas ar gaismas noplūdi ap konkrēto OLED displeja apgabalu, kas ir ļoti svarīgs TrueDepth kameras, Face ID un Dynamic Island atrašanās vietai, kur ir izgriezumi un caurumi. novietots.

GSMArena iepriekšējais ziņojums precīzi atbalsta pašreizējo situāciju, uzsverot, ka BOE bija “atpalikusi no grafika”. Iekšējā informācija minēja, ka Ķīnas displeju ražotājs tiks izslēgts no līguma, ja lietas drīzumā neuzlabosies.

Apple var turpināt pieķerties Samsung displejam

Samsung displejs turpina dominēt iPhone 15 sērijas OLED paneļu piedāvājumā. No 2023. gada jūnija līdz augustam tas lepojās ar ievērojamu 91% tirgus daļu. Tikmēr BOE ir saskārusies ar ražošanas problēmām. Tas viss atstāj Samsung kā vienīgo piegādātāju lielākajai daļai iPhone 15 modeļu. Ja BOE nevarēs atrisināt piegādes problēmas, Samsung kā galvenā piegādātāja pozīcija, visticamāk, paliks neapšaubāma.