Pārslēdzams iPhone? Projekts (īslaicīgi) arhivēts

Apple pieejamie patenti un baumas liecina, ka Apple strādā pie salokāma iPhone vai vismaz tādas salokāmas ierīces kā iPad, saskaņā ar baumām. Tomēr šķiet, ka Salokāmā iPhone projekts tiek aizturēts tā vienkāršā fakta dēļ, ka saliekamo ekrānu prototipi testos nedarbojas.

Ķīnas emuāru autors ar vairāk nekā 1,7 miljoniem sekotāju Fixed Focus Digital pirmo reizi ir komentējis, ka Apple saliekamo ekrānu prototipi neiztur Cupertino noteiktos kvalitātes testus. Šī paša iemesla dēļ “projekts būtu uz laiku apturēts/arhivēts”.

Apple paātrina izpēti un produktu ar salokāmiem ekrāniem izstrādi un ir iegādājies vairākas partneru pārdotas ierīces, lai izpētītu to izjaukšanu. Tomēr tiek teikts, ka projekts uz laiku ir atlikts, jo displeja testēšana neizdevās.

Saskaņā ar šomēnes publicēto publikāciju, Galvenie šo ekrānu piegādātāji ir Samsung un LG un viņi jau vairākus mēnešus ir sūtījuši Apple saliekamo ekrānu piemērus. Pēdējie nosūtītie būtu bijuši no 7 līdz 8 collām lieli tāpēc tas liek domāt, ka viņi vairāk koncentrējas uz iPhone, nevis iPad.

tomēr Nevar noteikt, vai Apple par prioritāti piešķir iPad vai salokāmu iPhone kā arī to, cik lielā mērā mēs varam uzskatīt, ka kāda no šīm ierīcēm iznāktu šādā formātā.

Personīgi, ja man būtu jāliek derības, un Apple trajektorijas dēļ, kāda ir bijusi gadu gaitā, Viņi ātrāk pārbaudītu salokāmos ekrānus citā ierīcē, nevis iPhone, tas ir, Apple izlaidīs salokāmu iPad ātrāk nekā iPhone. Tas jau iepriekš ir pārbaudījis citas tehnoloģijas citās ierīcēs, pirms tās ieviesa iPhone, jo tas ir tā vadošais un galvenais ienākumu avots. Viņi neuzņemtos tik lielu risku, ja vispirms nebūtu mēģinājuši.