Satechi intros plānā mehāniskā tastatūra un Qi2 bezvadu uzlādes statīvi

Satechi ir vēl viens uzņēmums, kas piedāvāja jaunus produktus CES 2024. Satechi paziņoja par savu SM1 plāno mehānisko aizmugurgaismotu Bluetooth tastatūru un Qi2 bezvadu uzlādes statīviem. Vispirms pievērsīsimies tastatūrai.

Satechi SM1 ir plāna mehāniskā tastatūra ar 75% iestatījumu

Satechi SM1 tastatūra ir pati pirmā uzņēmuma tastatūra, kas izstrādāta tā, lai tā nevainojami darbotos gan ar Mac, gan ar Windows. Šī ir uzlādējama tastatūra, kuras izkārtojums ir 75%. Tas ietver zema profila brūnos slēdžus un četru ierīču savienojumu.

Ir pieejami 14 dažādi fona apgaismojuma modeļi, no kuriem varat izvēlēties. Drošības nolūkos ir pievienots arī bloķēšanas ekrāna saīsne (tikai MacOS). Šai tastatūrai ir alumīnija korpuss, noņemami taustiņu vāciņi un regulējamas kājas. Uzņēmums arī saka, ka tas ir ergonomisks.

Ir vērts atzīmēt, ka šeit ir trīs savienojuma režīmi. Šī tastatūra atbalsta Bluetooth 5.0, Wi-Fi savienojumu, izmantojot sargspraudni (2,4 GHz), un vadu režīmu. Tātad jums ir daudz iespēju.

Iekšpusē ir 2500 mAh akumulators, un tastatūru var uzlādēt, izmantojot Type-C portu. Šo tastatūru varat izmantot ne tikai operētājsistēmām Windows un macOS, bet arī ar iOS, Chrome OS un citām, protams.

Satechi SM1 tastatūras cena ir USD 99,99, un tā jau ir pieejama vietnē Satechi.net. Ņemiet vērā, ka tagad varat saņemt 20% atlaidi, ja izmantojat kodu “CES20”.

Satechi SM1 tastatūra 4
Satechi SM1 tastatūra 3
Satechi SM1 tastatūra 2
Satechi SM1 tastatūra 5
Satechi SM1 tastatūra 1
Satechi SM1 tastatūra 4
Satechi SM1 tastatūra 3
Satechi SM1 tastatūra 2
Satechi SM1 tastatūra 5

Uzņēmums arī paziņoja par jauniem Qi2 bezvadu uzlādes statīviem

Satechi prezentēja divus jaunus Qi2 bezvadu uzlādes statīvus. Viens ir 2-in-1 stends, bet otrs ir 3-in-1 piedāvājums. Starp citu, abi ir salokāmi, jo Satechi mērķis ir piedāvāt jums kaut ko jūsu ceļojumiem.

Šie bezvadu uzlādes statīvi ir saderīgi ar Qi2 ierīcēm un var nodrošināt līdz pat 15 W jaudu. Tie ir izgatavoti no alumīnija, un tiem ir vegānas ādas pamatne. Komplektā ir arī mīksta silikona uzlādes ripa. Eņģes ir arī izturīgas, apgalvo uzņēmums.

Šīs divas ierīces dizaina ziņā ir diezgan līdzīgas, taču modelim 3-in-1 aizmugurē ir papildu lādētājs Apple Watch. Šis lādētājs izlec, tiklīdz lādētājs ir atlocīts. Trīs vienā uzlādes statīvā ir arī 45 W strāvas adapteris.

Kā redzams tālāk sniegtajā attēlā, šīs ierīces ir diezgan kompaktas, ja tās ir saloktas. Satechi 3-in-1 uzlādes statīva cena ir 129,99 USD, savukārt modeļa 2-in-1 cena ir 79,99 USD. Tie būs pieejami šī gada otrajā ceturksnī.

Satechi Qi2 uzlādes statīvs 2 vienā attēlā 1
Satechi Qi2 uzlādes statīvs 2 vienā attēlā 2
Satechi Qi2 uzlādes statīvs 3 vienā attēlā 1
Satechi Qi2 uzlādes statīvs 3 vienā attēlā 2
Satechi Qi2 uzlādes statīvs 2 vienā attēlā 1
Satechi Qi2 uzlādes statīvs 2 vienā attēlā 2
Satechi Qi2 uzlādes statīvs 3 vienā attēlā 1
Satechi Qi2 uzlādes statīvs 3 vienā attēlā 2