ASV Apelācijas tiesa aptur Apple aizliegumu pārdot jaunus Apple pulksteņus

Tas neapšaubāmi ir ļoti aizņemts gada noslēgums Cupertino. Atcerieties, ka pirms nedēļas Apple tika aizliegts pārdot jaunus Apple Watch Series 9 un Ultra 2, jo tika pārkāpti daži Masimo patenti saistībā ar skābekļa sensoru. Pēc tam, kad Baltais nams neuzlika veto rezolūcijai, Apple iesniedza apelāciju ASV Apelācijas tiesā un Tiesas lēmums ir bijis paralizēt aizliegumu pārdot jaunus Apple Watches līdz 10. janvārim, datums, kurā mums būs nākamais solis, kurā iesaistīsies ITC.

Apple Watch Series 9 un Ultra 2 atgriežas ASV Apple Store

Vispirms pulksteņi tika izņemti no oficiālās Apple vietnes, un pēc tam tie atradās fiziskajos Apple veikalos Amerikas Savienotajās Valstīs. Pirms ASV Apelācijas tiesas rezolūcijas tiem no Cupertino bija plāns, un tas tā arī bija varēs piegādāt lielu daudzumu Apple Watch Series 9 un Ultra 2 trešo pušu veikaliem Best Buy stila, tāpēc pilnīgas balstiekārtas gadījumā tiem varētu būt kāds labums. Tas var pastāvēt, bet pagaidām Apple varēs turpināt pārdot savus pulksteņus līdz 10. janvārim.

Apple Watch Ultra

Pirms dažām stundām Amerikas Savienoto Valstu Apelācijas tiesa izdeva savu provizorisko atbildi uz Apple prasību atsaukt ITC noteikto sankciju par Masimo patentu pārkāpšanu. Tiesas atbilde ir bijusi uz laiku apturēt ITC aizliegumu savukārt pati Apelācijas tiesa izskata Apple nosūtīto pieprasījumu. Tas ļauj ne tikai pārdot pulksteņus, bet arī jaunu pulksteņu imports uz ASV.

Tas ilgs līdz 10. janvārim, datumam, kad Tiesa pieņems galīgo lēmumu, un mēs varēsim uzzināt šī stāsta beigas. Starp mums ir garš ceļš, kurā Apple varētu risināt sarunas ar Masimo lai atbrīvotu watchOS atjauninājumu, kas ierobežo sensora izmantošanu vai vienošanos, lai mēģinātu izvairīties no pilnīga aizlieguma, sākot no 10. janvāra. Tomēr Masimo varētu nebūt piemērots šim darbam, un Apelācijas tiesa varētu nolemt, ka ar programmatūras atjauninājumu nepietiks.