iPhone 16 nopludinātajā shēmā parādīts iPhone X līdzīgais aizmugurējās kameras komplekts

Ir parādījies Apple jaunākais iPhone 16 prototips ar vertikālu kameras izkārtojumu ar “tabletes formas paceltu virsmu”. Konkrēti, dizains izskatās ļoti līdzīgs iPhone X kameras modulim. Saskaņā ar AppleInsider teikto, šis dizaina atjauninājums varētu būt saistīts ar “Spatial Video” iekļaušanu, funkciju, kas pašlaik ir ekskluzīva iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max un jaunākajai “telpiskās skaitļošanas” platformai Apple Vision Pro. .

Lai palīdzētu lasītājiem labāk vizualizēt dizaina izmaiņas, MacRumors ir izveidojis maketus, kuru pamatā ir iekšējie dizaini. Pilnveida kameras uzgalī ir divi atsevišķi kameras gredzeni platleņķa un īpaši plata izmēra objektīviem, kas atgādina agrākus prototipu dizainus. Neskatoties uz šīm izmaiņām, Apple ir saglabājis konsekvenci zibspuldzes un kameras objektīvu pozīcijā. Šie atklājumi saskan ar shēmas, ko nesen nopludināja Majins Bu vietnē X (iepriekš Twitter), vēl vairāk apstiprinot atjaunināto dizainu.

Pārveidotais kameras dizains smēlies iedvesmu no iepriekšējiem iPhone modeļiem, jo ​​īpaši iPhone X, kuram bija līdzīgs tabletes formas kameras iestatījums. Lai gan iPhone 12 sērijai tika izmantots arī vertikāls kameras izkārtojums, tai bija plašāks kvadrātveida izciļnis, kurā tika ievietoti papildu komponenti, piemēram, zibspuldze un mikrofons. Izmantojot šo vertikālo izkārtojumu, Apple cer ieviest telpisko video ierakstīšanu bāzes modeļos iPhone 16 un iPhone 16 Plus.

Arī iPhone 16 darbības pogai un fotografēšanas pogai tiek veiktas dažas izmaiņas

Papildus kameras izciļņa pārprojektēšanai nesenajos iPhone 16 prototipos ir veiktas nelielas darbības pogas un baumām izskanējušās uzņemšanas pogas modifikācijas. Apple ir samazinājis darbības pogu, lai tā būtu līdzīga tai, kas atrodama iPhone 15 Pro, savukārt Capture Button tagad lepojas ar spiedienu jutīgu dizainu, kas ir vienā līmenī ar ierīces rāmi, atzīmē MacRumors.

Tomēr jauna noplūde liecina, ka Apple ir atgriezies pie iepriekšējās darbības pogas mehāniskās konstrukcijas. Šie pielāgojumi liecina par Apple apņemšanos uzlabot savu ierīču lietošanas pieredzi un ergonomiku prototipu izstrādes posmā. Ir svarīgi atzīmēt, ka šeit sniegtā informācija ir balstīta uz pirmsražošanas datiem un var precīzi neatspoguļot masveidā ražoto vienību galīgo dizainu, kas tiks izlaists vēlāk šogad.