ASUS GeForce RTX 4070 Super GPU noplūde parāda īsāku dizainu

Ir noplūduši attēli no jauna ASUS Custom Dual GeForce RTX 4070 Super GPU. Šīs grafiskās kartes dizains parāda, ka tai ir divi ventilatori (tātad nosaukumā ir Custom Dual), un vienā no apmetumiem iepakojuma priekšpusē ir skaidri redzama etiķete “Super”.

Lietotājs kopīgoja attēlus no ASUS gaidāmās RTX 4070 atsvaidzināšanas momomo_us uz X. Attēliem nav pievienota nekāda informācija vai specifikācijas par karti. Bet ir dažas lietas, kuras var noteikt, pamatojoties tikai uz noplūdēm. Pirmkārt, izmērs. Šī ir kompakta karte. Ja izmantojat mazāku datora korpusu vai esat apsvēris iespēju izveidot mazāka izmēra spēļu datoru, šī ir tāda grafikas karte, kuru vēlaties apsvērt.

Saskaņā ar wccftech, ASUS Dual RTX 4070 Super ir īsāks nekā parastais modelis. Tāpēc tam vajadzētu vieglāk iekļauties mazākos gadījumos. Karte ir izstrādāta ar 2,46 slota formas faktoru un izmanto jauno 12V-2×6 savienotāju dizainu. NVIDIA sāka ieviest šī savienotāja standartu pēc 12VHPWR savienotāja kušanas problēmām patērētāju kartēs. Un izskatās, ka ASUS ir gatavs atsvaidzināt savu 40. sēriju ar šo jauno savienotāju izkārtojumu katras kartes Super variantos.

ASUS laidīs klajā RTX 4070 Super OC un ne-OC variantus

Izlaišanas datumi vēl nav apstiprināti, taču ir paredzēts, ka kartes parādīsies CES janvāra sākumā. Viņi var arī redzēt izlaidumu vēlāk mēneša laikā. Cenas arī vēl nav apstiprinātas, taču ir sagaidāms, ka kartes mazumtirdzniecībā būs vairāk nekā 500 USD. Cenas arī nedaudz atšķirsies atkarībā no kartes modeļa. Tiek ziņots, ka ASUS Dual RTX 4070 Super būs OC variants un variants bez OC. Tas ir papildinājums diviem vienas un tās pašas kartes TUF Gaming modeļa variantiem. Visiem četriem, visticamāk, būs atšķirīgas cenas, taču tām vajadzētu būt tuvu izmaksām.

Jums būs jāizlemj, vai tas ir naudas vērts. Bet, ja tas ir aprīkots ar 14% veiktspējas palielinājumu, iespējams, atbilde uz to ir jā, ja jūs jau neizmantojat parasto RTX 4070 GPU.

Baumas par 40. sērijas Super GPU sāka parādīties aptuveni oktobra vidū. Taču šī būtu pirmā reize, kad kopā ar noplūdi ir parādījušies arī pašas kartes attēli.

ASUS Dual GeForce RTX 4070 Super (2)
ASUS Dual GeForce RTX 4070 Super (3)
ASUS Dual GeForce RTX 4070 Super (1)
ASUS Dual GeForce RTX 4070 Super (2)
ASUS Dual GeForce RTX 4070 Super (3)