AH Reader’s Choice Awards: 2023. gada labākais spēļu tālrunis — ASUS ROG Phone 7

ASUS šogad to panāca ar ROG Phone 7

Spēļu tālruņi ir mazāka nišas kategorija viedtālruņu tirgū, taču tiem ir tirgus, un pārsteidzoši, ka šajā segmentā ir vairāk iespēju, nekā jūs domājat. Nav pārsteidzoši, ka ASUS joprojām ir galvenais sāncensis, un šogad tas pārspēja sevi ar ROG Phone 7 un ROG Phone 7 Ultimate.

Labākā savā klasē siltuma pārvaldība ilgstošai spēļu veiktspējai, liels, augsta atsvaidzes intensitātes displejs un funkcionālās funkcijas, piemēram, AirTriggers, jūs to nosaucat. Neatkarīgi no tā, ko vēlaties spēļu tālrunim, ROG Phone 7, iespējams, tas ir. Tas nenozīmē, ka tas ir ideāls. Tā joprojām nepiedāvāja bezvadu uzlādi, un, lai gan kamera bija labāka nekā iepriekšējos gados, tā joprojām varēja izmantot dažus uzlabojumus, lai to uzlabotu ar citām augstākās klases ierīcēm savā cenu diapazonā.

Kā tālrunis kopumā, neskatoties uz šiem diviem faktoriem, ROG Phone 7 ir patiešām iespaidīgs. Un kā ierīce mobilajām spēlēm, ROG Phone 7 izceļas ar vieglumu. Viens no lielākajiem sāpju punktiem vecākiem modeļiem, piemēram, ROG Phone 2 un ROG Phone 5, bija pārmērīga siltuma izkliede lielas spēļu slodzes laikā. Palaižot tādu spēli kā Genshin Impact un spēlējot no 30 minūtēm līdz stundai, tālrunis kļūst neērti silts. Nepietiek, lai jūs apdedzinātu, bet pietiekami silts, lai jūs, iespējams, vēlētos mazliet nolikt tālruni. ROG Phone 7 nebija šīs problēmas.

Protams, kļuva silti. It īpaši, ja spēlējat kaut ko prasīgu ilgāk par pāris stundām. Bet es varēju ērti turēt tālruni un spēlēt ilgas sesijas. Un tas ir milzīgs sasniegums.

Maksimālā veiktspēja, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo spēļu pieredzi

Daudzi tālruņi piedāvā līdzīgas specifikācijas tam, ko piedāvā ROG Phone 7. Bet aparatūras specifikācijas ir tikai daļa no attēla. Papildus tam, ka ROG Phone 7 ir liela atmiņas ietilpība visām šīm spēlēm un visam pārējam, tam ir daudz RAM. Papildus tam tam ir 165 Hz atsvaidzes intensitātes displejs un Snapdragon 8 Gen 2 procesors. Tās visas ir lieliskas specifikācijas. Taču tieši šīs lietas, kā arī unikālās ASUS funkcijas virza ROG Phone 7 uz augstāko līmeni, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju mobilajās spēlēs.

AirTriggers ir vienkārši lieliski piemēroti tādām spēlēm kā Call of Duty: Mobile, Call of Duty: Warzone Mobile un The Division Resurgence. Vēl viens patiešām lielisks papildinājums šogad bija AeroActive Cooler 7. Šoreiz tajā tika iekļauta Peltier dzesēšanas sistēma, kas, pievienojot tālrunim, atvērtu šo mazo portu tā aizmugurē, lai nodrošinātu lielāku gaisa plūsmu. Tajā bija arī neliels zemfrekvences skaļrunis, lai pastiprinātu jau tā lielisko skaņu, kas nāk no Dirac noregulētajiem skaļruņiem.

Nedrīkst aizmirst arī ASUS Armory Crate lietotni. Izmantojot to, lai pārvaldītu visu veidu dažādas lietas, piemēram, ROG Vision displeju un dažādus tālruņa profilus, bija ērta. Vēl labāks ir spēles džins, ko varat izmantot, lai pārvaldītu atsvaidzes intensitāti, netraucēšanas režīmu, AirTrigger konfigurāciju un daudz ko citu.

Turklāt tas ir vienkārši izveidots tā, lai to būtu ērtāk turēt rokās nekā jebkuru citu spēļu tālruni, ko jebkad esmu izmantojis. ASUS vienmēr ir strādājis ar šo daļu. Un šeit ir jācer, ka tas neapstāsies. Visu šo iemeslu dēļ mūsu lasītāji ir izvēlējušies ROG Phone 7 par 2023. gada labāko spēļu tālruni.