Apple aptur salokāmā iPhone izstrādi displeja problēmu dēļ

Apple salokāmie plāni, iespējams, ir bloķējuši ceļu. Saskaņā ar padomu sniedzēja teikto, uzņēmums uz laiku ir apturējis izstrādes darbu displeja problēmu dēļ. Tiek ziņots, ka tās agrīnie displeja testi ir bijuši neveiksmīgi. Nav skaidrs, vai tas aizkavēs pirmā salokāmā iPhone izlaišanu.

Apple saskaras ar displeja neveiksmi salokāmā iPhone izstrādē

Salokāmie viedtālruņi pastāv kopš 2019. gada, taču Apple uz skatuves nav ienācis. Tiek baumots, ka Cupertino bāzētais tehnoloģiju lielgabals, kas apsteidza Samsung un kļuva par pasaulē lielāko viedtālruņu pārdevēju 2023. gadā, neizlaidīs salokāmu iPhone tālruni pirms 2027. gada. Agrākais pirmās paaudzes modelis varētu tikt debitēts 2026. gadā. skatoties, Samsung savus astotās paaudzes salokāmos modeļus ieviesīs 2026. gadā.

Apple, visticamāk, veltīs laiku, lai pilnveidotu visu, sākot no dizaina un specifikācijām līdz konstrukcijas kvalitātei un izturībai. Varbūt arī novērsiet displeja kroku. Ķīnas mikroemuāru rakstīšanas vietnes Weibo padomu sniedzējs saka, ka uzņēmums ir iegādājies vairākus esošos salokāmos tālruņus no dažādiem zīmoliem un rūpīgi tos pārbauda. Tās pētniecības un izstrādes komanda ir demontējusi ierīci, lai ienirt iekšējā struktūrā.

Iespējams, iPhone ražotājs skatās, kā katrs uzņēmums ir darījis lietas atšķirīgi, un mācās no tiem. Tas viss galu galā varētu palīdzēt Apple noteikt jomas, kurās tas var sasniegt labākus rezultātus nekā konkurenti. Tas ir viens no veidiem, kā izmantot produktu, kas joprojām ir daudz jāuzlabo. Tomēr avots piebilst, ka firma ir uz laiku atlikusi savu salokāmo projektu. Tās displeja komanda, iespējams, “neizdevās izturēt ekrāna pārbaudi”.

Šeit ir vērts pieminēt, ka Weibo ziņa ir rakstīta ķīniešu valodā. Mēs izmantojām Google tulkotāju, lai to tulkotu angļu valodā. Pastāv iespēja, ka tulkojumā kaut kas ir pazaudēts. Tomēr, kā mēs redzam, Apple salokāmais projekts neattīstās gludi. Ceļu bloķēšana nav nekas neparasts, kad jūs darāt kaut ko jaunu. Atliek noskaidrot, vai šī pagaidu apstāšanās ietekmē palaišanas laika grafiku.

Apple vispirms varētu laist klajā saliekamo iPad

Par Apple pirmo salokāmo produktu ir daudz neskaidrību. Daži nozares eksperti uzskata, ka uzņēmums laidīs klajā salokāmu iPad pirms saliekamā iPhone. Mums vajadzētu iegūt skaidrāku priekšstatu, jo attīstība turpinās. Lai gan Apple veic labāku darbu noplūžu novēršanā nekā Google un Samsung, daži no tiem ik pa laikam izzūd. Mēs jūs attiecīgi informēsim. Tikmēr Samsung gatavojas laist klajā savus sestās paaudzes salokāmos tālruņus — Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6 — vēlāk šogad.