Google Duet AI tagad var noņemt fonu no attēliem

Google ir pievienojis jaunu parocīgu funkciju Duet AI — tā visaptverošajam ar AI darbināmam līdzstrādniekam Workspace lietotājiem. Tagad rīks var noņemt attēlu fonu programmā Slaidi un zīmējumi. Jaunā iespēja nesen tika ieviesta lietotājiem, kuri ir reģistrējušies Workspace AI Labs.

Google Workspace lietotāji var noņemt attēlu fonus, izmantojot Duet AI

Attēlu fona noņemšana, izmantojot Duet AI, ir diezgan vienkārša. Kad esat augšupielādējis attēlu pakalpojumā Google slaidi vai zīmējumi, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai atvērtu konteksta izvēlni. Šeit jūs atradīsiet jaunu opciju “Noņemt fonu” apakšā — zem opcijām Apgriezt, Aizstāt un Atiestatīt.

Augšējā rīkjoslā ir pieejama arī saīsnes poga fona noņemšanai. Varat arī pāriet uz Formatēšanas opcijas rīkjoslā, noklikšķināt uz Attēls un pēc tam uz “Noņemt fonu”. Duet AI aizņems sekundi vai divas, lai apstrādātu attēlu un apgrieztu tā fonu. Jums tiks atstāts galvenais objekts uz balta/tukša fona.

Tā kā Google tikai sāk izmantot šo funkciju, Duet AI ne vienmēr var to izmantot pareizi. Kā ziņo 9to5Google, tas ne vienmēr precīzi nosaka attēlu fonu. Diemžēl jūs nevarat veikt papildu labojumus, ja ir kļūda. Google ļauj tikai atzīmēt rezultātu ar īkšķi uz augšu/uz leju, lai sniegtu atsauksmes.

Turklāt nevar atiestatīt attēlus, kuru fons ir noņemts, izmantojot Duet AI. Tāpēc jums ir jāatsauc izmaiņas vai jāizmanto versiju vēsture, lai atgrieztos pie sākotnējās versijas. Kā norādīts publikācijā, varētu būt labāka ideja manuāli apgriezt attēlu, lai pielāgotu tā izmēru, nevis paļauties uz mākslīgo intelektu. AI var samazināt attēlu.

Google Duet AI attēla fona noņemšanas funkcija 2
Google Duet AI attēla fona noņemšanas funkcija 1
Google Duet AI attēla fona noņemšanas funkcija 2

Jaunā funkcija ir pieejama, izmantojot Workspace AI Labs

Šī gada maijā Google paziņoja par Duet AI kā vienas pieturas centru visiem saviem AI centieniem, kas saistīti ar produktivitātes lietotņu komplektu Workspace. Kopš tā laika Duet AI ir pieejams kā eksperimentāls rīks ieinteresētajiem lietotājiem. Lai iegūtu piekļuvi, jums ir jāreģistrējas, izmantojot Workspace AI Labs. Iespēja noņemt attēlu fonu būs pieejama lietotājiem, kuri reģistrējas eksperimentam.

Duet AI arī iegūst sānu paneli vairākās Workspace lietotnēs, tostarp Google diskā, dokumentos, izklājlapās un prezentācijās. Uzņēmums Gmail var pievienot arī sānu paneli. Panelis kalpo kā īpaša sadaļa visām Duet AI funkcijām, kas pieejamas katrai lietotnei. Sānu panelis pašlaik ir pieejams tikai noteiktai lietotāju grupai. Google tuvāko nedēļu laikā var sākt plašāku testēšanu.

Google diska Duet AI sānu paneļa pārbaude