Šādi darbojas Apple Podcasts automātiskās transkripcijas operētājsistēmā iOS 17.4

Pirmā iOS 17.4 izstrādātāja beta versija ir mainījusi mūsu perspektīvas attiecībā uz turpmākajiem iOS 17 atjauninājumiem. Kā jau zināt, tieši šajā atjauninājumā Apple pielāgos visas savas operētājsistēmas, lai tās atbilstu Eiropas Savienības digitālo tirgu likumam. Tomēr tiek pievienotas arī citas funkcijas, piemēram, Automātiska visu Apple Podcasts epizožu transkripcija kā manevru, lai palielināt piekļuvi šāda veida saturam. Pieejams angļu, franču, vācu un spāņu valodā, turklāt tas ir pieejams šādā valodā vairāk nekā 170 valstīs.

Automātiskās transkripcijas Apple Podcasts, jaunums operētājsistēmā iOS 17.4

Apple Podcasts ir viena no mūsdienās visvairāk izmantotajām lietojumprogrammām klausieties, sekojiet un atrodiet jaunas aplādes mūsu brīvajam laikam. iOS 17.4 būs nākamais lielais iOS atjauninājums, kas tiks piegādāts pavasarī, jo Apple to ir vairākkārt apstiprinājis, un viena no funkcijām, ko tas ir nolēmis ieviest, ir automātiskās epizožu transkripcijas no Apple Podcasts.

Pateicoties šai funkcijai, skatītāji varēs lasīt pilnu epizodes tekstu, kā arī meklējiet konkrētu frāzi vai vārdu epizodē un pārvaldiet atskaņošanu tieši no paša teksta. Turklāt, tāpat kā mēs varam sekot dziesmu tekstiem pakalpojumā Apple Music, aplādes gaitā tiek izgaismota transkripcija, lai būtu vieglāk sekot līdzi.

Apple automātiski ģenerē atšifrējumus, kad tiek publicēta jauna sērija. Sēriju varēs noklausīties uzreiz, un stenogramma būs pieejama neilgi pēc tam. Būs neliela aizkave, kamēr mēs apstrādāsim stenogrammu.

Apple to jau ir apstiprinājis Saderīgi stenogrammas būs spāņu, angļu, franču un vācu valodās. un būs pieejams no vairāk nekā 170 reģioniem visā pasaulē. No otras puses, ir arī paziņots, ka netiks transkribēti aplādes dziesmu teksti, kā arī oriģinālā audio modifikāciju transkripcijas.

Atcerieties, ka Apple Podcasts transkripcijas tiek veiktas automātiski un aplādes autors vēlāk var lejupielādēt transkripciju, lai pievienotu to citām platformām. Šī funkcija nākamajos mēnešos parādīsies līdz ar iOS 17.4 izlaišanu.