Lūk, kā OnePlus jaunais tālrunis ir tik vēss

OnePlus jaunākā ierīce OnePlus 12 beidzot nokrita, un šķiet, ka cilvēki ir diezgan satraukti par šo ierīci. Tas ir ļoti jaudīgs tālrunis, taču ar lielu jaudu ir liela atbildība (un DAUDZ siltuma). Pateicoties jaunajam nojaukšanas videoklipam, mums bija jāaplūko OnePlus 12s dzesēšanas sistēma.

Ja jūs interesē OnePlus 12, jums vajadzētu apskatīt mūsu OnePlus 12 pārskatu. Tas ir pilns ar daudz informācijas par šo tālruni. Jūs nekad nezināt, vai šī būs jūsu nākamā iecienītākā klausule, tāpēc jums vajadzētu padomāt par to, kā to apskatīt.

YouTube nojaukšanas video atklāj OnePlus 12 dzesēšanas sistēmu

Viedtālruņu procesi visu laiku kļūst jaudīgāki, lai tiktu galā ar sarežģītāku skaitļošanu. Tomēr tas maksā daudz vairāk siltuma. Mūsdienu tālruņu intensīva lietošana pēc kāda laika var kļūt neērti, ja nav atbilstošas ​​dzesēšanas sistēmas.

Zeks Nelsons no JerryRigEverything tikko ievietoja nojaukšanas video, kurā parādīts, kas atrodas jaunajā OnePlus 12. Tajā mēs aplūkojam bezvadu uzlādes spoli, kas var bezvadu režīmā uzlādēt tālruni, izmantojot 50 W jaudu. Mēs redzam arī divu šūnu akumulatoru kopā ar citiem svarīgiem tālruņa aspektiem.

Tomēr šova zvaigzne bija gigantiskā dzesēšanas sistēma, ko OnePlus sauc par Dual Cryo-Velocity dzesēšanas sistēmu. Tas vēl vairāk parāda, ka OnePlus mīl saviem produktiem izmantot nepārspējamus un spilgtus nosaukumus.

Šī dzesēšanas sistēma ir absolūti masīva salīdzinājumā ar citām, un tā faktiski ietver gan procesoru, gan akumulatoru. Tādējādi tas palīdz saglabāt vairāk tālruņa vēsuma lietošanas un uzlādes laikā.

Dual Cryo-Velocity dzesēšanas sistēma sastāv no divām atsevišķām tvaika kamerām, kas noņem siltumu no procesora un akumulatora un izspiež to caur ekrānu. Tā kā ekrāns saskaras ar āra gaisu, tas palīdz tam atdzist daudz ātrāk.

Tvaika kamerās ir neliels šķidruma daudzums, kas iztvaiko no vienas kameras zonas un pārvietojas uz citu zonu, lai atkārtoti kondensētos. Šis process ir tas, kas pārnes siltumu caur tvaika kameru un no tālruņa.

Papildus tvaika kamerai OnePlus arī izvēlējās vairākām tālruņa daļām pievienot termisko pastu. Šī materiālu kombinācija palīdz saglabāt OnePlus 12 vienu no stilīgākajiem tālruņiem tirgū — gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.