SPH Engineering un Lumenier apvieno spēkus, lai nodrošinātu nākamās paaudzes dronu gaismas šovus

SPH Engineering (Latvija) un Lumenier (ASV) ar prieku paziņo par savu jauno sadarbību! Šī jaunā partnerība piedāvās uzlabotas dronu šovu pakotnes ar Drone Show Software un Lumenier gaismas šovu bezpilota lidaparātiem ARORA, radot revolucionāru iespēju izklaides uzņēmumiem visā pasaulē. Šī partnerība veido pamatu daudziem turpmākiem kopattīstības projektiem. Apvienojot labāko dronu programmatūru ar labākajiem pieejamajiem droniem, debesis patiešām ir ierobežojums!

Visu 2023. gada janvāri un februāri Floridā pulcējās divas profesionālas inženieru, pilotu un radošo darbinieku komandas no Rīgas (Latvija) un Sarasotas (ASV), lai veiktu izcilākos testus. Lielas viņu jauno gaismas šovu dronu flotes pacēlās debesīs, apgaismojot horizontu ar simtiem dronu, kas veidoja īpašu efektu dizainu ar košām krāsām, kuras varēja redzēt jūdžu attālumā.

Dronu šova horeogrāfiju vieglo dronu flotu izmēģinājuma lidojumiem veidojusi lieliska dizaina studija, kas gadā piedalās simtiem dronu šovu sagatavošanā BaseMotion.

Jaunie Lumenier ARORA Light Show droni ir aprīkoti ar nepārspējamu Drone Show Software tehnoloģiju, ko izstrādājusi SPH Engineering. Izrādes spilgtākie notikumi bija rekordlielais izrādes laiks un gaismas strobēšanas efekts, kas skatītājus izraisīja bijībā par tik elpu aizraujošiem specefektiem. Šie neticamie displeji palīdz ARORA atbilst tās maģiskajam nosaukumam, kas atsaucas uz polāro gaismu astroloģisko fenomenu, kā arī uz grieķu-romiešu mitoloģijas izcelsmi, proti, Aurora (ARORA), kas nozīmē rītausmas personifikāciju.

Lumenier ARORA Light Show Drone piedāvā vēl nebijušas krāsas, specefektu iespējas un lielāku izturību ar rekordlieliem 25 minūšu izrādes laikiem. Šie droni tiek ražoti Amerikas Savienotajās Valstīs Lumenier rūpnīcā Sarasotā, Floridā. Pēc 10 gadiem, kas ir pionieris dronu industrijas labāko motoru, rāmju, antenu un dronu jomā, Lumenier paplašina savu nospiedumu ar šo jauno komerciālo gaismas šovu dronu, piedāvājot nākamo revolūciju dronu šovu izklaidē.

Iepazīstinām ar nākamo izklaides revolūciju
  • Rekordiski 25 minūšu izrādes laiki
  • Labākais savā klasē GPS piedāvā stingrākus veidojumus
  • Spilgtākās gaismas diodes nozarē
  • Tālvadības ieslēgšana/izslēgšana
  • Projektēts un ražots ASV

Dronu šovu industrija attīstās, sekojot līdzi straujajiem tehnoloģiju sasniegumiem. SPH Engineering vienmēr uzņem jaunus spēlētājus, kuri ienes savu profesionalitāti dronu šova organizēšanas procesā, no idejas līdz īstenošanai. Ar Lumenier ARORA bezpilota lidaparātiem 2023. gadā paveras jauni apvāršņi, un nav šaubu, ka šogad būs arvien vairāk cilvēku, kuri ar smaidu uz lūpām varēs iesaukties: “Jā, es arī redzēju drona gaismu Parādiet, un tas ir patiesi pārsteidzošs! ”

Dronu gaismas šovi vairs nav tikai izklaides industrijas nākotne, bet pati tagadne, kas ir ļoti pieprasīta un attīstās neticamā ātrumā.

Par SPH Engineering

SPH Engineering ir globāls bezpilota lidaparātu programmatūras risinājumu, integrācijas pakalpojumu, konsultāciju un pielāgotas izstrādes nodrošinātājs, lai paplašinātu dronu lietojumprogrammas. Tās inovācijas atbalsta dažādu ražotāju bezpilota lidaparātus un progresīvas dronu tehnoloģijas apsekošanai, datu vākšanai un izklaidei. 2013. gadā Latvijā (ES) dibinātajam uzņēmumam ir globāls klientu un partneru tīkls 150+ valstīs. Viena no galvenajām biznesa līnijām ir Drone Show Software – tehnoloģija dronu spietu lidojumu vadīšanai, kas ir savietojama ar Lumenier ARORA droniem.

Par Lumenier

Lumenier ir bezpilota lidaparātu aprīkojuma, komponentu un rezerves daļu dizainers, ražotājs un tiešsaistes mazumtirgotājs komerciālām, sacīkšu, patērētāju un militārām vajadzībām. Lumenier ir motoru, propelleru, antenu, lidmašīnu korpusu, akumulatoru, elektronikas un citu ar dronu saistītu komponentu piegādātājs, ko pārdod ar savu zīmolu Lumenier, kā arī citiem trešo pušu zīmoliem. Uzņēmums pārdod produktus, izmantojot dažādus izplatītājus, e-pārdevējus un savu tiešsaistes mazumtirdzniecības vietni. Lumenier galvenā mītne atrodas Sarasotā, Floridā, un tai ir papildu iekārta Šenžeņā, Ķīnā.