Killer Whales, Shark Tank of Crypto, sadarbojas ar UNCX tīklu, lai uzlabotu DeFi kriptogrāfijas realitātes šovā

Tas ir oficiāli, Killer Whales ir gatavs peldēt ar DeFi milzu UNCX tīklu. Šodien Killer Whales, Shark Tank of Crypto, paziņoja par decentralizētu vairāku ķēžu pakalpojumu sniedzēju UNCX Network par savu DeFi partneri. Otrdienas paziņojumā UNCX tīkls paziņoja, ka ir sadarbojies ar “Killer Whales” kā daļu no sava redzējuma, lai izveidotu decentralizētu un dinamisku izklaides un spēļu ekosistēmu, kas rūpējas par globālu auditoriju.

UNCX tīkls, kas pazīstams ar savu augstākās klases infrastruktūru, spēlēs izšķirošu lomu, nodrošinot projektiem, kas piesakās dalībai šovā, iespēju novērtēt to drošību un DeFi risinājumus. UNCX vienkāršo un nodrošina DeFi ar savu augstākās klases infrastruktūru, kas ir pazīstama ar savu uzticamību, mērogojamību un decentralizāciju.

“Tas saskan ar HELLO Labs vīziju izveidot decentralizētu, dinamisku izklaides un spēļu ekosistēmu, kas aptver plašu globālu auditoriju un nodrošina vienmērīgu un drošu veidu, kā cilvēki var izbaudīt Web3 produktus un pakalpojumus,” teikts uzņēmuma paziņojumā.

TV šovs Killer Whales nodrošina platformu uzņēmējiem, lai nodotu savas idejas par jauniem Web3 produktiem un projektiem tiesnešu kolēģijai, tostarp ievērojamām personām no Web3 un Web2. Raidījums debitēs HELLO TV un vēlāk būs pieejams dažādos augstākās kvalitātes straumēšanas pakalpojumos vairāk nekā 55 valstīs.

“Web3 telpai attīstoties, sadarbība starp Web3 uzņēmumiem un uzticamiem DeFi partneriem, piemēram, UNCX, kļūst arvien svarīgāka. Killer Whales kalpo kā ideāla platforma, lai apmierinātu šo pieaugošo vajadzību, piedāvājot ne tikai skatuvi uz patērētājiem orientētiem risinājumiem, bet arī vitāli svarīgiem B2B pakalpojumu sniedzējiem šajā telpā, ”sacīja HELLO Labs izpilddirektors Sanders Gortjes.

UNCX tīkla DeFi pakalpojumiem un risinājumiem ir galvenā loma Web3 uzņēmumu drošības, mērogojamības un efektivitātes nodrošināšanā, nodrošinot stabilu pamatu jebkuram projektam. UNCX ir pirmais DeFi partneris, kas oficiāli pievienojies Killer Whales, ar kopīgu mērķi palīdzēt projektiem, kas piesakās piedalīties šovā, pārskatot to drošības un DeFi risinājumus.

Tā kā projekti tiek pārskatīti un veiksmīgi auditēti, Holivudā tiks veiktas vairākas interviju kārtas pirms otrās sezonas filmēšanas sākuma 2024. gada jūnijā. Apraide tiks paziņota lielākajos straumēšanas pakalpojumos, tostarp HELLO Labs straumēšanas platformā HELLO TV.

Pēdējo četru gadu laikā UNCX ir izstrādājis mērogojamus un drošus tehnoloģiju pakalpojumus, lai uzlabotu DeFi ainavu. Sadarbība ar HELLO Labs un Killer Whales šovu, jo īpaši ar tokenizētiem biznesa projektiem, nemanāmi atbilst šiem mērķiem. Izpilddirektors Antoine Chaveron uzsvēra, ka šī sadarbība ne tikai paplašina UNCX rīku pieejamību šiem projektiem, bet arī izglīto lietotājus par drošības rādītājiem.

UNCX tīkls atbalsta decentralizētu un ar aizbildniecību nesaistītu pakalpojumu izmantošanu, piemēram, bloķēšanu, piešķiršanu vai kapitāla palielināšanu, uzsākot un pārvaldot marķierizētus uzņēmumus. Tās risinājumi par prioritāti piešķir uzticību, uzticamību un stabilitāti, un tie atbilst blokķēdes tehnoloģijas pamatprincipiem. Samazinot riskus un ievainojamības, izmantojot uz viediem līgumiem balstītus pakalpojumus, UNCX veicina nozares marķieru drošības standartus un mudina projektus pieņemt praksi, kas atbilst DeFi augstākajiem drošības standartiem.

HELLO Labs ir novatorisks Web3 izklaides uzņēmums, kura mērķis ir sniegt novatoriskus un saistošus izklaides pasākumus, pārkāpt robežas un izmantot jaunas tehnoloģijas.

Killer Whales tika palaists 2023. gadā, un tas ir Web3 atbilde uz tādiem populāriem TV šoviem kā Shark Tank, Dragon’s Den un The Voice. Tā kā Web3 kļūst par galveno, Killer Whales mērķis ir sveikt nākamos 500 miljonus cilvēku blokķēdes telpā, koncentrējoties uz caurspīdīgumu, uz faktiem balstītu atgriezenisko saiti un viegli saprotamām tēmām.

UNCX tīkls ir decentralizēta platforma, kas piedāvā ar aizbildnību nesaistītu pakalpojumu komplektu kriptogrāfijas ekosistēmai. Tās primārie piedāvājumi ietver žetonu kalšanas, žetonu piešķiršanas un likviditātes bloķēšanas pakalpojumus, nodrošinot pārredzamu un efektīvu projektu uzsākšanu.