WhatsApp varētu ļaut piespraust kanālu plūsmas augšdaļā

Kādu laiku WhatsApp ir devis cilvēkiem iespēju izveidot un pārvaldīt kanālus. Kanāli ir viens pret daudziem tērzēšanas grupas, kurās cilvēki var publicēt ziņojumus, lai tos skatītu. Nu, saskaņā ar jaunu ziņojumu, WhatsApp strādā pie funkcijas, kas ļaus cilvēkiem piespraust kanālus savas plūsmas augšdaļā.

Ja vēlaties izveidot savu kanālu, tas ir diezgan vienkārši. Lietotnē atveriet cilni Atjauninājumi un redzēsit sadaļu Kanāli; pieskarieties ikonai “+” blakus tai. Jūs redzat uznirstošo izvēlni ar divām iespējām, pieskarieties opcijai Izveidot kanālu. Pēc tam varēsiet piešķirt savam kanālam nosaukumu, aprakstu, profila attēlu un citus raksturlielumus.

WhatsApp strādā pie funkcijas, kas ļaus jums piespraust savus iecienītākos kanālus

Šobrīd, tā kā mēs saskaramies ar noplūdi, jūs vēlaties uztvert šīs ziņas ar nelielu sāls graudu. Par to WhatsApp oficiāli nav paziņojis, tāpēc uzņēmums varētu veikt izmaiņas vai vispār atlikt šo funkciju. Vairāki beta testētāji ir redzējuši šo funkciju, taču tā nav pieejama visiem testētājiem.

Lietotnē WhatsApp cilnē Atjauninājumi varat skatīt to kanālu sarakstu, kuriem sekojat lietotnē. Tas ir ērts veids, kā skatīt visus kanālus, kuriem sekojat, taču vienmēr ir iespējams iemīlēties vienā kanālā pāri citiem. Acīmredzot to vispirms vēlaties redzēt, atverot cilni Atjauninājumi. Nu, saskaņā ar jaunu noplūdi, WhatsApp strādā pie funkcijas, kas ļaus jums piespraust savu iecienītāko kanālu jūsu kanālu saraksta augšdaļā.

Tādā veidā jums nebūs jāritina uz leju, lai atrastu kanālu, kas ir iekarojis jūsu sirdi. Pašlaik mēs precīzi nezinām, kad šī funkcija tiks ieviesta, ja tā kādreiz tiks ieviesta. Pamatojoties uz ekrānuzņēmumu, šķiet, ka tas ir pietiekami pilnīgs, lai drīzumā būtu pieejams.

Tomēr šī funkcija var netikt palaists atsevišķi. Acīmredzot WhatsApp strādā pie kanālu saskarnes kopumā. Tātad, iespējams, uzņēmums varētu ieviest šo jauno kanālu piespraušanas opciju, kad tas palaiž jauno saskarni. Faktiski kanāliem varētu būt vairāk funkciju, jo WhatsApp strādā arī pie iespējas publicēt balss ziņas un aptaujas kanālos.