Vision Pro neatbalsta vairākus lietotājus, un ar viesa režīmu nepietiek

Apkārt Apple Vision Pro ir daudz nezināmo, kurus var atrisināt, tikai izmantojot ierīci, kad tā ir lietotāju rokās. No šodienas Apple jaunās virtuālās realitātes brilles sāks sasniegt pircējus, un mēs sāksim redzēt pirmās atsauksmes no neatkarīgiem lietotājiem. Viens no pārsteidzošajiem aspektiem ir tas Apple Vision Pros nepieņem dažādus lietotāju kontus. Tādēļ to izmantos persona, kas nav īpašnieks izmantojot viesa režīmu, bezkofeīna režīms, kurā netiek glabāta nekāda veida informācija un ar to var nepietikt 3500 ASV dolāru produktam.

Vision Pro: 3500 USD, ko var izmantot viens lietotājs

Apple ir apstiprinājis, ka virtuālās realitātes brilles Vision Pro ir paredzētas individualizētai un personalizētai lietošanai. Faktiski tie lietotāji, kuri lieto brilles ar dažādām receptēm, var uzlikt lēcas, lai garantētu pareizu redzi. Šis neļauj vai apgrūtina brilles pielaikošanu kad tie nav jūsu, atšķirībā no gadījumiem, kad mēs pārbaudām tādas ierīces kā MacBook vai iPhone.

Apple Vision Pro

Tomēr WWDC23 un dažu pēdējo mēnešu laikā mēs esam pārliecinājušies, ka pastāv a Viesu režīms tiem ziņkārīgiem cilvēkiem, kuri vēlas redzēt, kā Vision Pro darbojas iekšā. Apple ir izveidojis šo režīmu ar mērķi “dalīties konkrētās lietotnēs un pieredzē ar ģimeni un draugiem”, nevis tik daudz, lai būtu otrs lietotājs Tāpēc nav lietotāja kontu saderības.

Viesu režīms Tas neļauj saglabāt nekāda veida konfigurāciju vai informāciju, ieskaitot ierīces pirmssāknēšanas kalibrēšanas datus. Tāpēc, ja tas pats lietotājs vai kāds cits vēlas piekļūt šim viesa režīmam, viņam process būs jārestartē. Turklāt, režīms ierobežo dažas lietojumprogrammas un iestatījumus, daudzi no tiem ir aizsargāti ar īpašnieka seju, tāpēc tiks piemērots “x” minūšu periods bez aizsardzības līdzekļiem, lai garantētu pareizu ierīces pārbaudi.