Android 14 tagad ir pieejams Galaxy A13 (LTE)

Janvāra vidū Samsung ir gandrīz pabeidzis piemēroto Galaxy ierīču atjaunināšanu uz Android 14. Uzņēmums jau ir atjauninājis vairāk nekā 50 dažādus modeļus jaunajai Android versijai, kas nodrošina One UI 6.0. Arī pārējās dažas ierīces tagad to iegūst. Galaxy A13 (LTE) ir jaunākais Samsung tālrunis, kas paņem uz Android 14 balstītu One UI 6.0 atjauninājumu.

Galaxy A13 saņem Samsung Android 14 atjauninājumu

Trīs nedēļas atpakaļ Samsung izlaida Android 14 atjauninājumu Galaxy A13 5G. Tālruņa 4G/LTE versija nesaņēma lielo Android atjauninājumu līdzās brālim. Uzņēmums tagad virza jauno Android versiju tikai LTE Galaxy A13. Izplatīšana nesen sākās tās mītnes valstī Dienvidkorejā. Lietotāji saņem atjauninājumu ar programmaparatūras būvējuma numuru A135NKSU5DWL5.

Samsung drīzumā visā pasaulē izlaidīs One UI 6.0 Galaxy A13 (LTE). Kā parasti, jūs saņemsit paziņojumu, kad OTA (over-the-air) atjauninājumu pakotne nonāks jūsu Galaxy ierīcē. Varat pieskarties paziņojumam, lai lejupielādētu atjauninājumu. Varat arī tālrunī atvērt lietotni Iestatījumi, pārejiet uz Programmatūras atjauninājums izvēlni un pieskarieties Lejupielādējiet un instalējiet lai manuāli pārbaudītu atjauninājumus.

Kad šis atjauninājums ir instalēts, tas būtiski uzlabos jūsu Galaxy pieredzi. Viena lietotāja saskarne 6.0 nodrošina dažas lietotāja saskarnes izmaiņas, jaunas kameras funkcijas, jaunus rediģēšanas rīkus, uzlabotus sākuma ekrāna logrīkus, papildu bloķēšanas ekrāna pielāgošanas opcijas, uzlabotu vairākuzdevumu veikšanu, jaunus pieejamības iestatījumus, uzlabotas krājumu lietotnes un daudz ko citu. Ir arī daži drošības labojumi un uzlabojumi.

Diemžēl šis varētu būt pēdējais Galaxy A13 funkcijas atjauninājums. Budžeta tālrunis debitēja ar operētājsistēmu Android 12, un tagad tas ir ieguvis divus galvenos Android OS jauninājumus, ti, Android 13 un Android 14. Samsung piedāvā ilgāku atjauninājumu atbalstu vadošajiem modeļiem — septiņi Android OS jauninājumi sērijai Galaxy S24, taču zemu izmaksu ierīces nav pieejamas. uz šo politiku neattiecas.

Samsung gatavo One UI 6.1 atjauninājumu Galaxy ierīcēm

Samsung Android 14 atjauninājums nodrošināja One UI 6.0 Galaxy ierīcēm. Pāris dienas atpakaļ uzņēmums ieviesa One UI 6.1 ar Galaxy S24 sēriju. Jaunā One UI versija būs pieejama arī vecākiem modeļiem, tostarp Galaxy S23 sērijai un jaunākajiem salokāmajiem modeļiem. Korejas uzņēmums plāno šī gada pirmajā pusē atjaunināt atjauninājumu vairāk nekā 100 miljoniem Galaxy ierīču. Atliek noskaidrot, vai Galaxy A13 iegūst One UI 6.1. Mēs jūs informēsim, kad sāksies izlaišana.