Jauns dizains un asinsspiediena mērīšanas ierīce Apple Watch 2024

Pēc šī gada atjauninājuma ar ļoti nelielām izmaiņām gan Apple Watch, gan Ultra modelī, Nākamgad gaidāmas daudzas svarīgas izmaiņas. ieskaitot jaunu dizainu.

Pēc Marka Gurmana teiktā, nākamā gada Apple Watch būs jauns dizains. Tajā nav skaidri norādīts, kurš modelis būs, parastais vai Ultra, taču mēs pieņemam, ka tas būs parastais modelis, kas tos nodrošinās, ņemot vērā, ka Tās dizains ir daudz vecāks nekā Ultra, kurai ir pagājis knapi gads kopš pirmizrādes. Tas varētu atnest jaunu microLED ekrānu, par ko runāts jau ilgu laiku, taču jaunākās baumas liecina, ka šī jaunā tehnoloģija tiks ieviesta tikai 2025. gadā.

Un tas ir tas 2024. gadā Apple Watch apritēs 10 gadi, ir ideāls laiks, lai iepazīstinātu ar jaunu Apple Watch pulksteni, kas debitē citā estētikā. iPhone Apple Watch

Apple Watch

No dizaina izmaiņām es izceltu plānāku profilu un jaunu enkurošanas sistēmu siksnām, kas izmantotu magnētus, kas Apple pēdējā laikā ir iecienījis savos produktos. Bet, iespējams, visinteresantākās būtu jaunās veselības funkcijas: asinsspiediena mērīšana un miega apnojas noteikšana, veselības problēmas, kas ir ļoti izplatītas iedzīvotāju vidū. Asinsspiediena mērīšana darbotos līdzīgi temperatūras mērīšanai. Apple Watch nenorādīs konkrētus sistoliskā vai diastoliskā asinsspiediena skaitļus, bet vienkārši noteiktu spiediena palielināšanos. arteriālā caur pulsu, kas konstatēts plaukstas locītavā. Tāpat kā ar temperatūru, šī ķermeņa zona nav vislabākā šim mērījumam, tāpēc tiks izvairīti no konkrētiem datiem.

Miega apnoja, veselības problēma, kas miega laikā izraisa elpošanas pauzes, tiks atklāta, pētot mūsu miega un elpošanas modeļus. Tā ir problēma, ar kuru cieš daudzi cilvēki, to neapzinoties, un tā var izraisīt hipertensiju, sirdsdarbības traucējumus un miegainību dienas laikā.. Diagnozei nepieciešams polisomnogrāfisks pētījums, kas jāveic ar ļoti specifisku aparatūru, taču, tāpat kā ar elektrokardiogrammu, Apple Watch šo pētījumu neaizstātu, tas vienkārši brīdinātu lietotāju par šīs problēmas iespējamību, lai viņš varētu konsultēties ar savu ārstu. ārsts.