Neliels ziņojums saka, ka Xiaomi 14 Pro netiks izlaists visā pasaulē

Šķiet, ka Xiaomi 14 Pro netiks izlaists visā pasaulē. Ir parādījies jauns ziņojums, kurā apgalvots, ka tas ir iespējams, un tam ir iemesls. Tomēr tam joprojām nav lielas jēgas.

Iespējams, Xiaomi 14 Pro vispār netiks palaists pasaulē

Par ko ir runa? Pamatojoties uz Xiaomiui ziņojumu, Xiaomi 14 Pro var nesasniegt pasaules tirgus. Šis paziņojums ir balstīts uz programmatūras izstrādes informāciju. Šķiet, ka Xiaomi neizstrādā globālu programmatūru Xiaomi 14 Pro, savukārt Xiaomi 14 ir pretējais.

Ņemiet vērā, ka avots, iespējams, meklē nepareizā vietā, kas padarītu visu ziņojumu bezjēdzīgu. Tomēr, protams, pastāv iespēja, ka tā ir taisnība, tāpēc mēs par to ziņojam.

Tomēr tam nav tik lielas jēgas. Xiaomi Pro modeļi parasti ir diezgan populāri visā pasaulē, ja runa ir par uzņēmuma augstākās klases ierīcēm. Gandrīz visi gaida, ka Xiaomi 14 Pro tiks palaists kopā ar Xiaomi 14.

Xiaomi 14 Ultra ir pie apvāršņa

Kā sānu piezīme, abi šie viedtālruņi Ķīnā tika laisti klajā oktobra beigās. Tomēr ir vēl viens tālrunis, kuru vērts atzīmēt, Xiaomi 14 Ultra. Paredzams, ka šī ierīce nonāks arī nākamgad.

Ja Xiaomi plāno laist klajā Xiaomi 14 Ultra ātrāk, nekā gaidīts, tas izskaidro “Pro” varianta izlaišanu visā pasaulē. Tomēr šajā brīdī mēs varam tikai minēt. Arī Xiaomi 14 Ultra būs ievērojami dārgāks.

Par Xiaomi 13 Ultra tika paziņots šī gada aprīlī. Tomēr Xiaomi 14 Ultra varētu tikt palaists nedaudz ātrāk. Viena lieta, kas jāņem vērā, ir tāda, ka globālajos tirgos tas var nenonākt nekavējoties, jo iespējams, ka tas vispirms nonāks Ķīnā.

Šeit ir daudz pieņēmumu, jo mēs joprojām neko droši nezinām. Tomēr būtu kauns, ja Xiaomi 14 Pro netiktu palaists pasaulē.