Kā uzzināt, vai kabelis ir oficiāls vai tam ir Apple MFI sertifikāts

Ierīču akumulators ir viens no aspektiem, kas jāņem vērā, kad veicam lēcienu, lai iegādātos vienu vai otru produktu. Turklāt Apple produktu trūkums ir bijis Lightning savienotājs, kas ir ekskluzīvs tā produktiem, kā arī Apple Watch magnētiskais uzlādes kabelis. Turpinot šo līniju, Apple ir publicējis atbalsta dokumentu, kurā analizētas galvenās neoficiālā kabeļa problēmas un dod mums daži ieteikumi, kā atpazīt, vai kabelis ir oficiāls un viņu pilnvarots vai nē.

Kas ir MFI sertifikācija?

Jaunajā atbalsta dokumentā Apple atkārto diezgan loģisku ieteikumu: Ieteikums ir uzlādēt ierīces tikai ar Apple ražotajiem lādētājiem vai lādētāji, kas ir pabeiguši Apple MFI sertifikātu un izmanto emblēmu Paredzēts X. Bet, lai visus jēdzienus ievietotu kontekstā, sāksim ar pirmo lietu: MFI sertifikāciju.

The MFI sertifikācija (izstrādāts iPhone/iPad/iPod/Apple Watch ir Apple sertifikācijas programma, kas garantē piederumu un ierīču saderību ar uzņēmuma produktiem. Tas nozīmē, ka šī programma ļauj piederumu ražotājiem iegūt oficiālu Apple apstiprinājumu, lai viņu produkti atbilstu Big Apple kvalitātes un saderības standartiem. Tas ir veids, kā būt droši, izmantojot kabeli, ko netirgo Apple, Piemēram.

Patiesībā Apple ir daudz uzstājis uz MFI emblēmu, jo ļauj lietotājam ātri noteikt, vai piederums ir kvalitatīvs un ir vai nav sertificējis Apple.

UGREEN Kabeļi

Kā uzzināt, vai kabelis ir oficiālais Apple?

Galvenie ieteikumi, ko Apple mums sniedz, lai noteiktu, vai kabelis ir oficiāls vai MFI sertificēts ir šādas:

  • Apple ražotie autentiskie uzlādes savienotāji ir balti. Dažiem lādētājiem uz uzlādes kabeļa ir normatīvie un teksta marķējumi.
  • Lādētājiem, kurus nav ražojis Apple, uzlādes savienotāja virsmā var būt dažādas krāsas, teksts vai cits dizains.
  • Apple Watch gadījumā uz Apple izveidotajiem uzlādes kabeļiem ir viens no šiem numuriem: A1570, A1598, A1647, A1714, A1768, A1923, A2055, A2056, A2086, A2255, A2256, A225, A225, A225, A225 A2652, A2879.

No otras puses, tas arī dod mums pazīmes nosakiet kabeļa ražotāju, izmantojot mūsu Mac datoru. Mēs savienojam kabeli ar datoru un atveram Apple izvēlni > Sistēmas konfigurācija un pēc tam sānjoslā noklikšķiniet uz Vispārīgi. Pēc tam labajā pusē noklikšķiniet uz About, pēc tam System Report un atlasiet USB. Mēs izvēlamies pievienoto kabeli, kas parasti tiek nosaukts: “Apple Watch Magnetic Charging Cable”, piemēram, Apple Watch gadījumā, un apakšā tiek parādīts ražotājs, kuram vajadzētu parādīties. Apple Inc. ja to ražo Apple.

Apple MFI

Un kā noteikt, vai mans kabelis ir MFI sertificēts?

Ja tas, kas jums ir, nav oficiāls kabelis, jums ir jāpārliecinās, vai jums ir a MFI sertificēts kabelis kas atbilst Apple kvalitātes standartiem. Lai to izdarītu, jums ir vairākas iespējas:

  1. Pārliecinieties, vai uz kastītes, kurā tika piegādāts kabelis, ir kāds no MFI sertifikātam izveidotajiem simboliem, ko redzat attēlā raksta augšpusē.
  2. Piekļūstiet oficiālajai MFI sertificētai vietnei, kurā varat meklēt piederumu pēc nosaukuma, zīmola vai koda un parādīt sarakstu, lai pārbaudītu, vai piederumu ir sertificējis Apple.

iPhone ar USB-C

Kas notiks ar manu ierīci, ja neizmantoju sertificētu kabeli?

Atbalsta dokumentā Apple apliecina, ka gadījumā, ja mēs izmantojam viltotu lādētāju vai tādu, ko viņi nav sertificējuši Apple Watch var lēni uzlādēt, atkārtoti zvanīt un samazināt akumulatora darbības laiku. Faktiski tas nav izgudrojums, jo mēs visi daudzkārt esam varējuši izjust atšķirības maksas un to kvalitātē, izmantojot neoficiālus kabeļus no mūsu draugiem vai tuviem cilvēkiem. Tāpēc ir svarīgi ir Apple sertificēti kvalitatīvi kabeļi un piederumi, ar mērķi palielināt mūsu ierīču lietderīgās lietošanas laiku.