Galaxy S24 AI zvanu tulkošanai nav nepieciešams cits Samsung tālrunis

Samsung nākammēnes ieviesīs revolucionāru AI funkciju ar Galaxy S24 sēriju. Jaunie flagmaņi var tulkot zvanus reāllaikā. Ja otra puse nerunā jums zināmā valodā, varat pārtulkot viņa balsi vēlamajā valodā. Tālrunis arī pārtulkos jūsu atbildi viņu valodā. Funkcija darbojas neatkarīgi no tā, vai viņiem ir Galaxy tālrunis vai kāda cita zīmola ierīce.

Lietotāji, kas nav Samsung lietotāji, gūs labumu arī no Galaxy S24 AI zvanu tulkošanas

Samsung jaunais ģeneratīvais AI modelis Samsung Gauss ir Galaxy S24 zvanu tulkošanas funkcijas pamatā. Tas balstās uz esošo Bixby Call Text rīku, kas pārraksta zvanus, kad nevarat runāt. Varat ierakstīt savu atbildi, un ierīce to nolasīs otrai pusei. Tulkošanas rīks darbojas līdzīgi. Jūsu Galaxy pārtulkos ienākošo audio atlasītajā valodā. Kad jūs runājat, tas pārtulkos jūsu balsi valodā, kurā viņi runā.

Saskaņā ar Nikkei Asia teikto, Samsung sākotnēji atbalstīs plaši lietotās valodas, piemēram, angļu un spāņu. Tātad spāniski runājošs cilvēks, kurš nezina angļu valodu, var viegli sarunāties ar kādu, kurš zina tikai angļu valodu, ja vien vienam no viņiem ir Galaxy S24. Nav nozīmes tam, kādu tālruni izmanto otra persona. Tā kā Samsung pievieno atbalstu vairākām valodām, rīks kļūs jaudīgāks.

Ziņojumā teikts, ka jaunie flagmaņi būs aprīkoti ar patentētām AI mikroshēmām, lai iespējotu šo funkciju. Mēs jau zinām, ka Samsung visā pasaulē piegādās Galaxy S24 Ultra ar Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 procesoru. Galaxy S24 un Galaxy S24+ var iegūt savu iekšējo Exynos 2400 mikroshēmojumu Eiropā un dažos citos tirgos. Šķiet, ka procesori tiks savienoti pārī ar citu mikroshēmu AI apstrādei ierīcē.

Tas, visticamāk, nozīmē, ka ar AI darbināmais zvanu tulkošanas rīks nebūs pieejams vecākiem Samsung flagmaņiem. Tādas kā Galaxy S23 un Galaxy Z Flip 5 iegūs One UI 6.1 — atjaunināto One UI versiju, ko Galaxy S24 sērija tiks piegādāta jau no iepakojuma. Cita starpā tas nodrošinās vairākas jaunas AI funkcijas. Lielākajai daļai no tiem vajadzētu pāriet uz vecākiem modeļiem. Bet tie, kas paļaujas uz īpašām mikroshēmām, var neiekļūt tajās.

Samsung ir tikai dažas nedēļas līdz savu jauno flagmaņu atklāšanai

Galaxy S24 sērija ar visām tās AI funkcijām oficiāli kļūs pieejama mazāk nekā trīs nedēļu laikā. Ja noplūdes būs precīzas, Samsung 2024. gada 17. janvārī atklās jauno vadošo trio. Tiek ziņots, ka Korejas uzņēmums rīko atklāšanas pasākumu jeb Galaxy Unpacked Sanhosē, ASV. Drīzumā tas var sākt sūtīt mediju ielūgumus uz pasākumu. Mēs jūs informēsim, kad saņemsim oficiālu apstiprinājumu no Samsung.