Circle to Search varēja izmantot Microsft Edge pirms vairuma Android tālruņu

Mēs visi zinām par jauno funkciju Circle to Search, ko ieviesa Samsung un Google. Mēs arī zinām, ka šī funkcija citos tālruņos būs pieejama tikai šogad. Tas ir diezgan kaitinoši, taču to vēl vairāk pasliktina fakts, ka Microsoft strādā pie savas pārlūkprogrammas Edge funkcijas Circle to Search. Tātad pastāv iespēja, ka Microsoft Edge iegūs Circle to Search pirms vairuma Android tālruņu.

Lai jūs uzzinātu, Circle to Search ir funkcija, kas ievērojami atvieglo piekļuvi pakalpojumam Google Lens. Kad jums ir šī funkcija, viss, kas jums jādara, ir izsaukt Google palīgu, un tas būtībā uzņems ekrānuzņēmumu par to, kas pašlaik ir jūsu ekrānā. Pēc tam vienkārši uzzīmējiet apli ap to, ko vēlaties meklēt. Google Lens analizēs to, ko tikko apzīmējāt, un sniegs meklēšanas rezultātus.

Pašlaik šī funkcija ir pieejama tikai tālruņiem Galaxy S24 un Google Pixel 8 tālruņiem. Paredzēts, ka tas nonāks citās ierīcēs līdz šī gada 5. oktobrim, kas ir pēc astoņiem mēnešiem.

Microsoft Edge var iegūt savu Circle to Search funkciju

Kā jūs, iespējams, uzminējāt, Microsoft nepārņem precīzu Google ieviešanu. Šo funkciju sauc par apli, lai meklētu ar Copilot. Tātad to darbina paša Microsoft mākslīgais intelekts. Tā vietā, lai izmantotu mobilo ierīci, šī ir funkcija, ko izmantosit pārlūkprogrammā Edge, izmantojot peli.

Tas ir diezgan vienkārši, jo jums vienkārši jāpiekļūst rīkam un ar peli ap objektu jānovelk aplis. Pēc tam Copilot analizēs jūsu displejā redzamo saturu un sāks Copilot sarunu par šo attēlu. Saruna tiks atvērta ekrāna labajā pusē sānu panelī, un jūs varēsiet tai jautāt visu, ko vēlaties par to, ko apli.

Šobrīd šī funkcija nav pieejama. To var redzēt jaunākajā Microsoft Edge Canary versijā, taču tā nedarbojas. Tātad Microsoft joprojām strādā pie tā, lai tas darbotos. Jebkurā gadījumā ir diezgan iespaidīgi, ka uzņēmumam jau ir savs atkārtojums, jo Galaxy tika izpakots tikai pirms dažām nedēļām.