Twilio dibinātājs un izpilddirektors Lovsons atkāpjas no amata pēc aktīvistu investoru spiediena

Twilio līdzdibinātājs Džefrijs Lousons ir atkāpies no mākoņkomunikāciju uzņēmuma priekšsēdētāja un izpilddirektora amata, jo notiek sadursmes ar aktīvistu investoriem. Khozema Shipchandler, pieredzējis Twilio vadītājs, pārņems amatus, sākot no pirmdienas, un ieņems arī valdes vietu.

Šī attīstība notiek, kad Twilio saskaras ar spiedienu no diviem aktīvistu investoriem, kuri iestājas par būtiskām izmaiņām uzņēmumā. Saskaņā ar CNBC ziņojumu normatīvajā dokumentācijā tika atklāts, ka Twilio paredz, ka ceturtā ceturkšņa ieņēmumi un ienākumi pārsniegs savas iepriekšējās vadlīnijas.

Twilio nesen atlaida aptuveni 5% jeb 295 no sava kopējā darbaspēka, lai stratēģiski virzītos uz ienesīgu izaugsmi. Šīs ziņas nāk tikai desmit mēnešus pēc tam, kad sakaru platforma Cloud atlaida 17% darbinieku un slēdza dažus birojus.

Emuāra ierakstā, kurā tika paziņots par vadības maiņu, Lovsons rakstīja: “Ir pienācis laiks man nodot šī neparastā uzņēmuma vadības grožus jaunam izpilddirektoram, lai vadītu Twilio nākamo nodaļu.”

Papildus tam, ka Lovsons atsakās no vadošajiem amatiem, viņš atkāpsies no Twilio valdes. Priekšsēdētāja pienākumus pārņems pašreizējais Bessemer Venture Partners valdes loceklis un partneris Džefs Epšteins.

Jaunieceltais izpilddirektors Shipchandler pauda savu godu, uzņemoties šo lomu, un deva mājienu uz kritisku “nepilnvērtīgo” biznesa aspektu pārbaudi, saskaņojot to ar aktīvistu prasībām.

Tomēr, neskatoties uz šīm izmaiņām, nav skaidrs, vai šī kustība apmierinās Anson Funds un Legion Partners, aktīvistu investorus, kuri turpina atbalstīt Twilio vai nu pārdot sevi, vai pilnībā atteikties no datu un lietojumprogrammu biznesa.

Twilio ir sadarbojies ar Qatalyst Partners, lai pārvarētu šos aktīvistu izaicinājumus, kā decembrī ziņoja CNBC.

Anson Funds portfeļa menedžeris Sagars Gupta komentēja vadības maiņu, sakot: “Kā mēs iepriekš apspriedām ar Twilio direktoru padomi, mēs uzskatām, ka dibinātāja Džefa Losona aiziešana no uzņēmuma būtu solis pareizajā virzienā un esam gandarīti. ar šodien paziņoto vadītāju maiņu. Gupta uzsvēra, ka ir nepieciešamas turpmākas darbības, lai palielinātu akcionāru vērtību, un pauda apņemšanos sadarboties ar Twilio valdi un vadības komandu.

Džefs Lovsons, ko 2008. gadā dibināja Džefs Losons, Evans Kuks un Džons Voltuiss, Džefs Losons spēlēja galveno lomu līdz pat nesenajai aiziešanai, kā tika apspriests iepriekš. Twilio ir uzņēmuma mākoņa komunikācijas platforma, kas sniedz izstrādātājiem iespēju savās lietojumprogrammās nemanāmi iekļaut ziņojumapmaiņas, balss un dažādus sakaru pakalpojumus.