Xiaomi 14 sērija visā pasaulē tiks izlaista 25. februārī

Xiaomi 14 sērija globāli sāks darboties 25. februārīuzņēmums ir tikko apstiprināja. Xiaomi to apstiprināja, izmantojot savus oficiālos sociālo mediju kanālus, lai gan mēs joprojām nezinām precīzu notikuma laiku.

Tas ir oficiāli, Xiaomi 14 sērija tiks izlaista visā pasaulē 25. februārī

Mēs zinām, ka šis paziņojums gandrīz noteikti nāks kā daļa no Mobile World Congress (MWC) Barselonā. Laiks ir ideāli piemērots, lai gan Xiaomi izvēlējās to nepieminēt.

Iespējams, uzņēmums gaida paziņojumu, ka tad, kad tas paziņos precīzu pasākuma laiku un vietu. Šai palaišanai uzņēmums izmanto parakstu “Lens to Legend”, kā redzams sniegtajā attēlā.

Tagad uzņēmums neminēja, kādi tālruņi tiks izlaisti. Tomēr tiek gaidīts Xiaomi 14, tāpat kā Xiaomi 14 Ultra. Par pēdējo līdz šim ir baumots vairākas reizes, un daži avoti minēja, ka tas drīzumā būs pieejams.

Gaidāmi Xiaomi 14 un Xiaomi 14 Ultra

Baumas liecina arī tas, ka mēs redzēsim divus tālruņus, kas varētu nozīmēt, ka Xiaomi 14 Pro vispār neieradīsies. Xiaomi 14 Ultra varētu aizstāt Xiaomi 14 Pro un nonākt pasaules tirgos līdzās Xiaomi 14.

Pagaidām nekas nav apstiprināts, mēs tikai domājam. Kā daudzi no jums jau zina, Xiaomi 14 un Xiaomi 14 Pro Ķīnā tika laisti klajā oktobrī.

Abas ierīces darbina Snapdragon 8 Gen 3, un tām ir diezgan jaudīgas specifikācijas. Lieki piebilst, ka Xiaomi 14 Pro tika laists klajā ar asāku un lielāku displeju un jaudīgāku kameras iestatījumu.

Nu, ja baumām ticēt, Xiaomi 14 Ultra ar savu kameru piedāvājumu pārspēs Xiaomi 14 Pro. Tālrunim ir paredzēts izmantot maināmu galvenās kameras diafragmas atvērumu un nodrošināt četras patiesi jaudīgas aizmugures kameras. Galvenajai kamerai it kā tiks izmantots Sony LYT-900 kameras sensors.