Aembits izvēlēts kā RSA konferences 2024 inovāciju smilšu kastes konkursa finālists

Silver Spring, Amerikas Savienotās Valstis/Merilenda, 2024. gada 3. aprīlis, CyberNewsWire

Vadošais uzņēmums piekļuves nodrošināšanai starp darba slodzēm, kas atzīts par Aembit Workload IAM platformu

Aembit, darba slodzes identitātes un piekļuves pārvaldības (IAM) uzņēmums, ir nosaukts par vienu no 10 labākajiem konkursa RSA Conference™ 2024 inovāciju smilškastes finālistiem par savu platformu, kas pārvalda un nodrošina piekļuvi starp kritiskiem programmatūras resursiem, piemēram, lietojumprogrammām un pakalpojumiem. Aembit prezentēs savu tehnoloģiju slavenu nozares tiesnešu grupai un tiešraidē klātienē 6. maijā RSA konferencē 2024 Moscone centrā Sanfrancisko.

Kopš 2005. gada konkurss RSAC Innovation Sandbox ir kalpojis par platformu daudzsološākajiem jaunajiem kiberdrošības uzņēmumiem, lai demonstrētu savas revolucionārās tehnoloģijas un sacenstos par titulu “Inovatīvākais starts”. Konkurss ir plaši atzīts par panākumu katapultu, jo 10 labākie finālisti kopā ir svinējuši vairāk nekā 80 ieguvumus un saņēmuši 13,5 miljardus ASV dolāru investīcijās pēdējo 18 gadu laikā. Aembitam būs trīs minūtes, lai pirms jautājumu un atbilžu kārtas iesniegtu tiesnešu kolēģiju.

“Šā gada RSA konferences inovāciju smilšu kastes konkursam iesniegtie darbi bija gan dinamiski, gan iedvesmojoši. Kopā ar pārējo mūsu uzņēmēju auditoriju es priecājos redzēt, kā šīs idejas atdzīvojas uz skatuves,” sacīja Linda Greja Mārtina, RSA konferences vecākā viceprezidente. “Globālo kiberdraudu attīstība ir pastāvīga, un nav labākas vietas, kur meklēt risinājumus un palīdzēt atrisināt šīs problēmas, kā mūsu kopienā.”

Strauji paplašinoties automatizētajai programmatūrai, mākoņpakalpojumiem un API, uzņēmumi saskaras ar sprādzienbīstamu darba slodžu skaitu savās IT vidēs. Padomājiet par tagad novecojušo praksi pierakstīt lietotāja akreditācijas datus uz līmlapiņām. Tāpat pašreizējā metode, kā nodrošināt mijiedarbību starp darba slodzēm, parasti ietver statisku, ilgmūžīgu akreditācijas datu izmantošanu, kas ir pakļauti zādzībām un bieži vien ir iegulti tieši kodā.

Šī pieeja ne tikai rada drošības ievainojamības, bet arī sarežģī pārvaldību un kavē ātru reaģēšanu drošības incidentu un atbilstības auditu laikā. Aembit maina modeli, lai uzņēmumi varētu koncentrēties uz piekļuves pārvaldību, nevis uz noslēpumu pārvaldību.

“Aembit automatizē un nodrošina visu darba slodzes piekļuves darbplūsmu no darba slodzes līdz darba slodzei, sākot no atklāšanas, līdz izpildei, līdz auditam — plašā mērogā,” sacīja Deivids Goldšlags, Aembit līdzdibinātājs un izpilddirektors. “Tā vietā, lai izveidotu citu informācijas paneli, kurā parādītas problēmas, kas saistītas ar noslēpumiem un atslēgām, mēs aktīvi novēršam šo problēmu galveno cēloni, sistemātiski uzlabojot veidu, kā darba slodzei tiek autorizēta piekļuve jūsu sensitīvākajiem resursiem, nemainot kodu. Varat uzskatīt mūs par Okta (vai Azure AD), taču starp darba slodzēm, nevis starp lietotājiem un pakalpojumiem. RSA konference ir ideāla platforma, lai mēs demonstrētu mūsu risinājuma nozīmi un ietekmi uz globālo drošības sabiedrību.

Konkurss RSAC Innovation Sandbox sākas 6. maijā pulksten 10:50 pēc Klusā okeāna piekrastes laika, un uzvarētāji tiks paziņoti aptuveni pulksten 13:30 tajā pašā dienā. Slaveno ekspertu tiesnešu kolēģijā ietilpst Ešema Čandna, Greylock partneris; Dorita Dora, Check Point Software Technologies galvenā tehnoloģiju amatpersona; Niloofar Howe, Energy Impact Partners vecākais darbības partneris; Pols Kohers, neatkarīgais pētnieks; un Nasrin Rezai, Verizon SVP un CISO. Hjū Tompsons, RSAC izpilddirektors un RSA konferences programmas komitejas priekšsēdētājs, atgriezīsies, lai rīkotu konkursu.

Lai iegūtu papildinformāciju par RSA konferenci 2024, kas no 6. līdz 9. maijam notiks Moscone centrā Sanfrancisko, lietotāji var apmeklēt vietni https://www.rsaconference.com/usa.

Lai uzzinātu vairāk par Aembit Workload IAM platformu, noskatieties šo demonstrācijas video.

Par Aembit

Aembit ir darba slodzes identitātes un piekļuves pārvaldības platforma, kas nodrošina piekļuvi starp darba slodzēm mākoņos, SaaS un datu centros. Izmantojot Aembit identitātes kontroles plakni, DevSecOps var pilnībā automatizēt bezslepenības, uz politiku balstītu un nulles uzticamības darba slodzes piekļuvi. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni www.aembit.io un sekojiet mums LinkedIn.

Par RSA konferenci

RSA Conference™ ir galvenā globālo pasākumu sērija un visa gada garumā paredzēta apmācība kiberdrošības kopienai. RSAC ir vieta, kur drošības nozare satiekas, lai apspriestu pašreizējās un nākotnes problēmas, kā arī piekļūtu ekspertiem, objektīvam saturam un idejām, kas palīdz indivīdiem un uzņēmumiem uzlabot savu kiberdrošības pozīciju un izveidot spēcīgākas un gudrākas komandas. Gan klātienē, gan tiešsaistē RSAC apvieno kiberdrošības nozari un dod kolektīvam “mēs” iespēju stāties pretī kiberdraudiem visā pasaulē. RSAC ir labākais jaunāko tehnoloģiju un praktisku izglītības iespēju tirgus, kas palīdz nozares profesionāļiem atklāt, kā padarīt savus uzņēmumus drošākus, vienlaikus demonstrējot uzņēmīgākos, ietekmīgākos un domājošākos kiberdrošības domātājus un līderus. Lai iegūtu jaunākās ziņas par kiberdrošības nozari, apmeklējiet vietni www.rsaconference.com. Kur pasaule runā par drošību.

Sazināties

TKO
Apurva Deivs
Aembit
[email protected]