Šīs divas jaunās reklāmas parāda, kā Apple Watch var glābt dzīvības

Apple ir ļoti koncentrējies uz sava viedā pulksteņa Apple Watch sasniegumiem, iekļaujot aparatūru un programmatūru, kas paredzēta lietotāju veselības uzlabošanai. Vairāki to piemēri ir 9. sērijas oksimetrs vai kritiena noteikšanas sistēmas integrācija, iespēja veikt elektrokardiogrammu vai iespēja noteikt aritmijas. Šie veselības uzlabojumi ļauj daudziem lietotājiem glābt savas dzīvības. un vairākkārt mēs esam varējuši dzirdēt šos stāstus. Apple vēlējās dot balsi diviem lietotājiem, kuru dzīvības Apple Watch izglāba sludinājuma formātā.

Apple Watch glābj dzīvības

Pirmajā no diviem sludinājumiem mēs uzzinām vēsturi Brūss, ka, braucot ar velosipēdu, viņš nokrita un Apple Watch izmantoja savu automātisko kritiena noteikšanas tehnoloģiju un brīdināja avārijas dienestus. Brūss palika bezsamaņā, un, ja tas nebūtu bijis Apple Watch robotzvans, viņš saka, viņš droši vien nebūtu guvis beigas, par kurām viņš šodien ir pateicīgs. Tāpēc viņš vienmēr nēsā pulksteni.

Brūsa Mildenhola Apple Watch automātiskā kritiena noteikšanas sistēma brīdināja neatliekamās palīdzības dienestus par viņa atrašanās vietu, kad viņš nokrita bezsamaņā.

Sirdsdarbības ātruma paziņojumi Lexie Northcott Apple Watch brīdināja viņu par zemu sirdsdarbības ātrumu.

Otrs stāsts ir stāsts par leksija un Apple Watch vairākas reizes brīdināja viņu, ka viņa sirdij ir zems sirdsdarbības ātrums. Sākumā viņi uzskatīja, ka šie paziņojumi nozīmē, ka esmu piemērots. Taču, kad ārsts uzzināja par šīm ļoti zemajām frekvencēm, viņi veica elektrokardiogrammu un Viņi diagnosticēja pilnīgu sirds blokādi, aritmija, kas cilvēkam var būt letāla. Pateicoties Apple Watch, viņi varēja to ātri pamanīt un apstrādāt.