Galaxy S24 tālruņi izmanto jaunāku un ātrāku pirkstu nospiedumu skeneri

Samsung Galaxy S24 sērijā ir iekļāvis jaunāku un ātrāku pirkstu nospiedumu skeneri. Jā, tas nav ekskluzīvs Galaxy S24 Ultra, taču visiem trim viedtālruņiem bija vienāda attieksme, ko ir patīkami redzēt.

Visiem trim Galaxy S24 viedtālruņiem ir jaunāks un ātrāks pirkstu nospiedumu skeneris

WekiHome Galaxy S24 Ultra nojaukšanas video, kas ir iegults zem raksta, ir atklājis jauno pirkstu nospiedumu skeneri. Šī pirkstu nospiedumu skenera daļas numurs ir QFS4008. Galaxy S24 Ultra izmanto QBT2608.

Abas no tām nāk no Qualcomm, un uzņēmums īsti nedalījās ar tiem daudz informācijas. Tomēr tie abi ir vienāda izmēra (8×8 mm), un tie abi ir 3D Sonic (uz ultraskaņas bāzes) pirkstu nospiedumu skeneri.

Tomēr WekiHome pierāda, ka starp tām pastāv atšķirība. Jaunākais ir ātrāks. SamMobile pārbaudīja savu Galaxy S24+ ierīci, un šķiet, ka tā ir arī ātrāka, tas pats attiecas uz mūsu ierīci. Tāpēc šķiet, ka šis pirkstu nospiedumu skeneris tiek izmantots visā sērijā.

Cerēsim, ka Samsung nākamreiz izmantos Qualcomm jaunāko un lielāku pirkstu nospiedumu skeneri

Tomēr Qualcomm ir vēl labāks pirkstu nospiedumu skeneris nekā šis. Tāda, kas aptver lielāku laukumu pirksta skenēšanai, ievērojami lielāku. Cerēsim, ka nākamgad redzēsim šīs izmaiņas.

Gan mūsu Galaxy S24 Ultra, gan Galaxy S24+ apskati jau ir iznākuši, ja vēlaties tos pārbaudīt. Abas šīs ierīces ir izrādījušās ļoti spējīgas, lai neteiktu vairāk.

Visa Galaxy S24 sērija piedāvā dažādus uzlabojumus tabulā. Viņiem ir ne tikai spilgtāki ekrāni un lielākas baterijas, bet arī dažādi mazāki uzlabojumi, ko mēs atklājam, piemēram, šis jaunais pirkstu nospiedumu skeneris.

Galaxy S24 Ultra arī pārgāja uz plakanu displeju, nemaz nerunājot par to, ka šoreiz tā rāmis izmanto titānu. Ir daudz, kas patīk, runājot par Samsung jaunajiem tālruņiem, lai gan tie izskatās ļoti līdzīgi pagājušā gada modeļiem.