Jaunā izpletņa sistēma padara DJI Inspire 3, M350 un Mavic 3 Enterprise C5 saderīgus

Dronavia, franču dronu piederumu ražotājs, ir laidis klajā jaunu izpletņu sistēmu līniju ar nosaukumu Kronos vairākiem profesionāliem DJI droniem, tostarp Inspire 3, Matrice 350, Matrice 300 un Mavic 3 Enterprise. Aprīkoti ar Kronos piederumu, šie droni atbildīs C5 kritērijiem, padarot pieejamus STS-01 bezpilota lidaparātu lidojumus kategorijā Specific.

Izpletņu sistēmas

Jaunais drošības piederumu klāsts ar nosaukumu “Kronos” ir Dronavia vairāk nekā astoņu gadu pētījumu un inovāciju rezultāts. Šie produkti ir īpaši izstrādāti, lai palīdzētu dronu operatoriem ievērot jaunākos EASA drošības standartus, piemēram, C5 sertifikātu, MOC 2512 (M2) un MOC 2511. Tas nozīmē, ka bezpilota lidaparātus, kas aprīkoti ar Kronos piederumu, var izmantot VLOS lidojumiem virs apdzīvotām vietām. , saskaņā ar standarta scenārija STS-01 darbības nosacījumiem.

Kronos sērija cita starpā ietver dažādas izpletņa atkopšanas sistēmas (PRS) un lidojuma izbeigšanas sistēmas (FTS). Šīs sistēmas ļauj pilotiem veikt sarežģītas lidojumu misijas, tostarp lidojumus virs apdzīvotām vietām. Viņi strādā kopā, lai izslēgtu krītoša drona dzinējus un palēninātu kritienu, ievērojami samazinot trieciena enerģiju. Tas ir īpaši svarīgi smagos laika apstākļos, radio pārraides problēmu, piedziņas sistēmas darbības traucējumu vai GPS signālu zuduma gadījumā.

C5 konvertēšanas komplekti

Izmantojot C5 piederumu komplektus PRS-FTS-MOC Kronos AD Inspire 3 (376 grami) un PRS-FTS-MOC Kronos AD Matrice 350 (450 grami), DJI Inspire 3 un DJI Matrice 350 operatori var pārveidot savus dronus no oriģinālajiem. no C3 līdz C5 klasei. Turklāt PRS-FTS-MOC Kronos AD Mavic 3 (130 grami) ļauj pārveidot visus Mavic 3 Enterprise dronus uz C5 klasi.

Dronavia uzsver, ka Kronos sistēmas var uzstādīt mazāk nekā 2 minūtēs. Pateicoties unikālajai pacelšanās noteikšanas tehnoloģijai, šie vieglie piederumi tiek automātiski aktivizēti pēc drona palaišanas, un tie neietekmē parasto lidojuma veiktspēju.

Kronos risinājumu autonoma aktivizēšana notiek mazāk nekā 0,27 sekundēs, kad rodas problēma. Tas ir ievērojami ātrāk nekā vidējais aktivizācijas laiks 3 sekundes cilvēka darbības gadījumā. Rezultātā drona trieciena enerģija tiek krasi samazināta (21 J salīdzinājumā ar vairāk nekā 5000 J bez izpletņa 120 m augstumā Kronos I3 sistēmai DJI Inspire 3).

Saderība

Papildus Inspire 3, Matrice 350/300 un Mavic 3 Dronavia jaunais Kronos klāsts drīzumā būs saderīgs arī ar DJI Matrice 30 droniem. Izmaksas ir no 1290 līdz 3000 eiro par komplektu.