ASUS ROG Phone 8 izlaišanas datums apstiprināts līdz ar renderēšanu

ASUS ir apstiprinājusi ASUS ROG Phone 8 izlaišanas datumu pirms nākamā mēneša CES, kurā, domājams, būs pieejami jaunie tālruņi. ASUS ROG tālruņu līnija jau gadiem ilgi ir bijusi iecienīta starp daudziem. Šie tālruņi ir piemēroti ikvienam, kas iesaka labāko spēļu tālruni tirgū. Lai gan iepriekšējie ROG tālruņi ir aprīkoti ar unikālām funkcijām, šķiet, ka Phone 8 šoreiz koncentrēsies uz kamerām.

Kad tiks izlaists ROG Phone 8?

ROG Phone 8 Ķīnā tiks laists klajā 16. janvārī. ROG Weibo kontā minēts, ka produkta palaišanas konference notiks šajā datumā. Tas notiek pēc tam, kad tālrunis jau bija ir ķircināts iepriekš ASUS, izraisot spekulācijas patērētāju vidū. ROG tālruņiem pēdējās iterācijās ir bijis netradicionāls dizains, taču šķiet, ka ROG Phone 8 to ir nedaudz atgriezis.

ASUS pārnesumu pārslēgšana

Šķiet, ka ASUS ir izņēmis lapu no tādu nozares gigantu kā Samsung, Apple un Oppo grāmatām. Kamēr Galaxy un iPhone flagmaņi cīnījās kameru nodaļā, ROG tālruņi eksperimentēja ar radikāli jaunām funkcijām. Piemēram, tālrunim ROG Phone 7 bija gaisa plūsmas pieslēgvieta, lai palīdzētu ar termiskām ierīcēm, izmantojot AeroActive Cooler 7 pielikumu. Uzliekot uzgali, tas atver portu un nodrošina vairāk gaisa, lai uzturētu zemu temperatūru un optimālu veiktspēju.

AeroActive Cooler 7 bija arī iebūvēts zemfrekvences skaļrunis, lai iegūtu vairāk basu. Tālruņa aizmugurē bija otrs ekrāns, ko galvenokārt izmantoja pievilcīgiem vizuāliem attēliem. Tomēr ASUS ROG Phone 8 ir citas prioritātes.

Jauni renderējumi un fokuss uz kamerām

ASUS ir runājis par to, kā ir bijis smags darbs, uzlabojot Phone 8 sērijas kameras. Viņi arī ir diezgan pārliecināti un rīko aklo testu, kurā cilvēkiem ir iespēja laimēt kādu no jaunajiem tālruņiem. ASUS nesen atklāja arī dažus jaunus ROG Phone 8 renderējumus.

Šķiet, ka tālruņa aizmugurē ir piecstūrim līdzīgs kameras izgriezums. ASUS ir arī samazinājis rāmjus, radot gludāko ekrānu, kāds jebkad redzēts ROG tālrunī. Tomēr līdzīgi kā fokuss uz kamerām ir pieņemts arī nozares standarts. Renderējumi liecina, ka jaunajam ekrānam ir caurumota kamera, tādējādi pārtraucot ASUS sēriju, kas ir viens no retajiem ražotājiem, kas joprojām ražoja veselus ekrānus.

Protams, tālrunis spīd arī citos aspektos. Tas neapšaubāmi būs viens no jaudīgākajiem tālruņiem, kas tiks laists klajā 2024. gadā, un noteikti tas, kuram vajadzētu sekot līdzi. Ne katru dienu jūs saņemat tālruni ar 24 GB RAM.

ASUS ROG Phone 8 noplūda renderēšana (1)
ASUS ROG Phone 8 noplūda renderēšana (2)
ASUS ROG Phone 8 noplūda renderēšana (3)
ASUS ROG Phone 8 noplūda renderēšana (1)
ASUS ROG Phone 8 noplūda renderēšana (2)