Xiaomi 14, skatieties S3, lai iegūtu krāsas, kas atbilst Xiaomi SU7 EV

Xiaomi ir papildinājis savu produktu klāstu, ieviešot divas jaunas dinamiskas krāsas Xiaomi 14 sērijai un Xiaomi Watch S3. Paziņojums bija pārsteigums nesenajā Xiaomi pirmā elektriskā transportlīdzekļa Xiaomi SU7 EV izlaišanas pasākumā.

Populārā Xiaomi 14 sērija, kas pazīstama ar savu iespaidīgo Snapdragon 8 Gen 3 un vilinošajām funkcijām, sākotnēji debitēja četrās krāsās: Jade Green, Black, White un Snow Mountain Pink. Tagad Xiaomi entuziasti var izbaudīt “Aqua Blue” un “Verdant Green” pievienošanu krāsu paletei, kas lieliski saskan ar tikko atklātā elektriskā transportlīdzekļa sportisko estētiku.

Xiaomi divus jaunos krāsu paletes papildinājumus sauc par “Aqua Blue” un “Verdant Green”

Xiaomi 14 sērija, kas tika izlaista oktobrī, saglabā savu gludo dizainu, un tālruņa aizmugure ir galvenais jauno krāsu opciju audekls. Watch S3 Aqua Blue variantam ir izmantota drosmīga pieeja ar spilgtu ietvaru, kuru ir grūti nepamanīt, savukārt Verdant Green versija smalki pielāgo joslas krāsu, vienlaikus saglabājot to pašu metāla šasiju. Koordinācija starp Xiaomi 14 sēriju, Watch S3 un Xiaomi SU7 EV ir ne tikai vizuāls prieks, bet arī parāda Xiaomi apņemšanos izveidot saliedētu ekosistēmu saviem lietotājiem.

Neskatoties uz jaunu krāsu ieviešanu, Xiaomi 14 saglabās savu sākotnējo cenu 4999 CNY. No otras puses, pulkstenim S3 būs neliels pieaugums, kura cena būs 1099 CNY, padarot to par 100 CNY dārgāku nekā eSIM versija. Ir svarīgi atzīmēt, ka šie jaunie krāsu varianti kopā ar Xiaomi SU7 EV būs pieejami tikai Ķīnā.

Xiaomi turpina virzīt robežas dizaina un inovāciju jomā, nodrošinot lietotājiem ne tikai visprogresīvākās tehnoloģijas, bet arī vizuāli pievilcīgu un saskaņotu ekosistēmu. Aqua Blue un Verdant Green pievienošana Xiaomi 14 sērijai un Watch S3 piedāvā patērētājiem vairāk izvēles iespēju izteikt savu personīgo stilu, vienlaikus iekļaujot zīmola dinamisko un sportisko redzējumu.