Apple nevarēs pārdot savu Apple Watch ASV

Duelis skāra Apple gada maksimālā pārdošanas laikā, jo Taisnīgums viņam neļauj pārdot Apple Watch Series 9 un Ultra 2 savā valstīASV, saistībā ar patentu strīdu ar kompāniju Masimo.

Amerikas Savienoto Valstu Starptautiskā tirdzniecības komisija (ITC) pagaidām vienojusies ar Masimo, kompāniju, kas izstrādā tehnoloģijas medicīniskai lietošanai un kas ilgstoši strīdas ar Apple par iespējamo patentu pārkāpumu izstrādes procesā. no asins skābekļa sensora, kas ir iekļauts jaunākajos Apple Watch modeļos. Lai gan joprojām pastāv apelācija, Šī iemesla dēļ Apple nolēma pārtraukt savu Apple Watch modeļu ar pulsa oksimetru pārdošanu., Apple Watch Series 9 un Ultra 2, Amerikas Savienotajās Valstīs. Pircēji nevarēs iegādāties Apple pulksteņus tā vietnē, sākot no 21. decembra, un tā fiziskajos veikalos, sākot no 24. decembra. Ar šiem datumiem uzņēmums cenšas samazināt ietekmi, ko šis lēmums atstās uz pārdošanas rādītājiem Ziemassvētkos, kas ir gada svarīgākais laiks.

Aizliegums skar tikai oficiālos Apple veikalus, jūs varat turpināt iepirkšanos citos veikalos, piemēram, Amazon vai Best Buy, un tikai ASV, ārpus šīs teritorijas viss turpināsies kā parasti. Joprojām pastāv iespēja, ka tas tiks atrisināts līdz gada beigām, jo ASV prezidents varētu uzlikt veto šim lēmumam, kā jau to darīja prezidents Obama, kad Samsung liedza iPhone 4 un iPad pārdot Amerikas Savienotajās Valstīs citu patentu problēmu dēļ, kas nekad nenotika. Termiņš, līdz kuram prezidentam Baidenam jāpieņem līdzīgs lēmums, beidzas 25. decembrī, tāpēc mēs būsim vērīgi pret jaunumiem, kas noteikti ir.