Google Chrome iegūst dažus jaunus drošības un veiktspējas uzlabojumus

Google pārlūkam Chrome vienmēr pievieno jaunas un noderīgas izmaiņas, kas uzlabo pieredzi. Ir iemesls, kāpēc tā ir vispopulārākā pārlūkprogramma. Uzņēmums tikko paziņoja par dažiem noderīgiem drošības un veiktspējas uzlabojumiem pārlūkā Chrome, kas tikai uzlabo pieredzi.

Tālāk ir norādīti jaunie drošības un veiktspējas uzlabojumi pārlūkā Chrome

Sākot no saraksta, mums ir funkcija, kas ir noderīga jebkurā gadalaikā, taču tā ir visnoderīgākā brīvdienu sezonā. Visticamāk, ka iepirksieties pēdējā brīdī brīvdienās. Brīvdienu sezona ir laiks, kad notiek lielākā daļa tiešsaistes izkrāpšanas. Sliktajiem aktieriem patīk plēsēt cilvēkus, kuri meklē labākos piedāvājumus par to, ko iegādāties saviem mīļajiem.

Drošības pārbaude

Nu, Google paziņoja, ka drošības pārbaudes funkcija tagad darbosies fonā. Šī ir funkcija, kas pārrauga jūsu darbības tīmeklī un nodrošina jūsu drošību tiešsaistē. Jūs saņemsit paziņojumus par to, kura no jūsu parolēm ir apdraudēta. Turklāt programma informēs jūs, ja kāds no jūsu izmantotajiem paplašinājumiem ir kaitīgs un ja neizmantojat jaunāko Chrome versiju.

Google arī pievieno papildu funkcionalitāti drošības pārbaudei. Dažām vietnēm ir nepieciešamas atļaujas, piemēram, iespēja izmantot jūsu mikrofonu vai kameru. Ja piešķirat vietnei šo atļauju un kādu laiku neapmeklējat šo vietni, pārlūks Chrome automātiski noņems šīs atļaujas.

Visbeidzot, ja vietne, ar kuru parasti nesadarbojaties, jums masveidā sūta paziņojumus, pārlūks Chrome atspējos paziņojumus šai vietnei.

Saglabātās ciļņu grupas

Šai funkcijai nevajadzētu būt pārsteigumam, ja Chrome funkcijas esat izmēģinājis agri. Faktiski šī funkcija ir testēta lielāko gada daļu. Tagad tas nonāk sabiedrībā. Pārlūkā Chrome esat varējis izveidot ciļņu grupas. Tomēr šī funkcija ļaus jums saglabāt šīs grupas, lai tās varētu izsaukt vēlāk. Grupa darbosies tieši zem jūsu navigācijas vadīklām. Jūs redzēsit saglabātās ciļņu grupas pat tad, ja aizvērsit programmu.

Chrome saglabātās ciļņu grupas

Viedāka veiktspējas kontrole

Noapaļojot pārlūkā Chrome paredzēto jauno izmaiņu sarakstu, ir daži jauni atmiņas taupīšanas režīma papildinājumi. Ja nezināt, kas ir šis režīms, Google pagājušajā gadā ieviesa atmiņas taupītāju. Novietojot kursoru virs cilnes, redzēsit, cik daudz atmiņas (RAM) aizņem šī cilne. Atmiņas taupīšanas režīmā noteiktas cilnes tiks miega režīmā, lai ietaupītu RAM.

Izmantojot šo atjauninājumu, virzot kursoru virs cilnes, tiks parādīta plašāka informācija. Tas parādīs, cik daudz Atmiņas taupītājs ir ietaupījis. Turklāt pārlūks Chrome atvieglos informāciju par to, kurām vietnēm ir jāpaliek visu laiku.

hroma atmiņas taupītājs

Šīs izmaiņas tiek ieviestas tagad, tāpēc gaidiet jaunu Chrome atjauninājumu.