Nuvo iepazīstina ar Nuscription: revolucionizē blokķēdes tirdzniecību

Toronto, Kanāda, 2024. gada 19. janvāris, Chainwire

Dinamiskajā blokķēdes tehnoloģiju pasaulē Nuvo ir neizdzēšami atzīmējis savu klātbūtni ar veiksmīgu Nuscription, novatoriskas Ethscription platformas Metis ekosistēmā izlaišanu. Kopš tās ieviešanas Nuscription ir ne tikai attaisnojis, bet arī pārspējis cerības, kļūstot par galveno blokķēdes inovācijas spēku.

Uzraksts: revolucionāra blokķēdes tirdzniecība

Nuscription ātri parādījās kā spēles mainītājs, savienojot ERC20 un uzrakstu marķierus, lai atvieglotu netraucētu tirdzniecību. Šī novatoriskā platforma pārsniedz viedo līgumu ierastās robežas, piedāvājot vēl nebijušu sadarbspēju un elastību blokķēdes domēnā.

Revolucionārais tirdzniecības mehānisms: Iedvesmojoties no veiksmīgā DYDX modeļa, Nuscription pasūtījumu grāmatas sistēma ir ievērojams lēciens blokķēdes tirdzniecībā. Tas nodrošina dinamisku un efektīvu vidi tirgus darbībai.

$NUVOGENESIS uzrakstu debija izraisīja milzīgu interesi, izraisot īslaicīgu indeksētāja sastrēgumu. Nuvo ļoti novērtē kopienas pacietību un atbalstu šajā periodā. Lielais kalšanas darījumu apjoms atspoguļo platformas plaši izplatīto pievilcību un pieprasījumu.

Nuvo ir apņēmies ievērot godīgu un vienlīdzīgu kalšanas procesu, kura pamatā ir rūpīgi izstrādāts vieds līgums. Komanda par prioritāti noteica kopienas piekļuvi, saglabājot procesa integritāti un pārredzamību.

Iepazīstinām ar Vega: celmlauži blokķēdes telpā

Vienlaicīgi ar Nuscription palaišanu, Vega projekts uzsver platformas potenciālu. Plānots, ka kalšana notiks 22. janvārī plkst. 19:00 pēc Pekinas laika (UTC+8), Vega ir gatava kļūt par nozīmīgu spēlētāju Metis ekosistēmā.

  • Inovatīva izmantošana: Vega ir pirmais projekts, kurā tiek izmantotas Nuscription unikālās iespējas, radot precedentu Ethscription telpā.
  • Ekskluzīva piekļuve: Vega marķieri, kas ir pieejami izkalšanai noteiktai baltajā sarakstā iekļauto lietotāju grupai, izceļ tā atšķirīgo un pievilcību blokķēdes kopienā.
  • Palaišanas gaidīšana: sabiedrība ar nepacietību gaida Vega uzrakstu notikumu, un tas ir nozīmīgs brīdis blokķēdes nozarē.

Gaidāmā NuMarket izlaišana: tirdzniecības horizonta paplašināšana

Nuvo ir sajūsmā paziņot par gaidāmo NuMarket palaišanu. Šī revolucionārā iniciatīva ir paredzēta, lai paplašinātu blokķēdes tirdzniecības ainavu, piedāvājot lietotājiem daudzveidīgas tirdzniecības iespējas un pieredzes.

Blokķēdes revolūcija ar Nuvo

Pašreizējā Nuscription kalšana piedāvā unikālu iespēju būt daļai no šīs transformējošās platformas. Gaidāmā NuMarket palaišana un Vega uzraksta notikums ir galvenie pavērsieni Nuvo un, pēc komandas domām, visai blokķēdes nozarei kopumā.

Par Nuvo

Nuvo, blokķēdes inovācijas celmlauzis, ir pirmais, kas Metis blokķēdē ievieš uz uzrakstiem balstītu DeFi protokolu, nemanāmi savienojot Web2 un Web3. Apņēmies uzlabot lietotāju pieredzi un veicināt iekļaušanu digitālajā laikmetā, Nuvo piedāvā virkni platformu, kas pielāgotas gan izstrādātājiem, gan galalietotājiem. Tās misijas pamatā ir Nuscription, kas ir piemērs Nuvo vīzijas pieejai, mainot blokķēdes tirdzniecību un aktīvu pārvaldību. Nuvo ne tikai pielāgojas mainīgajai blokķēdei un digitālajai ainavai, bet arī aktīvi veido to, nodrošinot lietotājiem vienmērīgu un pilnvērtīgu pāreju uz InscriptionFi sarežģīto pasauli un ne tikai.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lietotāji var apmeklēt Nuvo: Oficiālā vietne | Twitter | Nesaskaņas | Telegramma

Sazināties

izpilddirektors
Karija Veja
Nuvo
[email protected]