Pixel Watch 3 varētu būt pieejams divos izmēros

Iespējams, Google plāno izlaist Pixel Watch 3 divos dažādos izmēros. Ja tas tā tiek darīts, Google sniegtu patērētājiem to, ko viņi vēlas — vairāk iespēju. Ja paskatās uz dažiem citiem populāriem viedpulksteņiem, tie ir pieejami divos izmēros. Gan Apple Watch, gan Galaxy Watch sērija piedāvā maza un liela izmēra pulksteni. Tas dod jums iespēju izvēlēties izmēru, kas atbilst jūsu personīgajām vēlmēm.

Tomēr Google ir izvēlējies abām paaudzēm izlaist tikai viena izmēra Pixel Watch. Ja vēlaties, lai jūsu viedpulkstenis būtu daļa no Pixel ekosistēmas, jums ir tikai viena izvēle. Daudziem tas patiešām nav traucējis, jo abi pulksteņi bija labi novērtēti un diezgan populāri to patērētāju vidū, kurus tie interesēja. Taču viens pulksteņa izmērs ir bijis sūdzība par Google oficiālo viedpulksteni.

Viena no mūsu sūdzībām šeit, AH, bija Pixel Watch 2 izmērs. Neraugoties uz to, ka pulkstenis kopumā mums patika, mums nebija tik pievilcīgi, ka pulkstenis ir mazāks, bez iespējas iegādāties kaut ko lielāku, piemēram, Samsung piedāvāto.

Divi Pixel Watch 3 izmēri vēl nav apstiprināti

Lai gan tas noteikti ir kaut kas, uz ko Pixel Watch fani, iespējams, cer, joprojām nav skaidrs, kādi ir divi izmēri. Saskaņā ar 9To5Google, avots ir apstiprinājis, ka tiks izgatavoti divi izmēri. Bet baumās nekas nav minēts par faktiskajiem izmēriem. Gan Pixel Watch, gan Pixel Watch 2 ir 41 mm. Tāpēc būtu pamatots pieņēmums, ka Google varētu izlaist vēl vienu 41 mm pulksteni, vienlaikus pievienojot vienu, kas ir nedaudz lielāks, iespējams, aptuveni 44 mm, lai tas atbilstu Galaxy Watch 6 pulkstenim.

Lielāka pulksteņa versija var izraisīt arī ilgāku akumulatora darbības laiku lielākajam modelim. Lai gan Pixel Watch 2 nedaudz uzlaboja akumulatora darbības laiku, salīdzinot ar pirmo pulksteni, tas joprojām nebija pārsteidzošs. Lielāks pulkstenis varētu palīdzēt, jo Google būtu vairāk vietas, lai ietilptu lielākas ietilpības akumulatorā. Ja Google drīzumā gatavojas oficiāli paziņot par diviem Pixel Watch 3 izmēriem, tas, visticamāk, notiks gaidāmajā Google I/O konferencē. Protams, tas joprojām atstāj dažus mēnešus, lai noplūdes varētu izplūst un sniegt vairāk pierādījumu par šiem plāniem.