Hulu no Disney Plus šodien nonāk beta versijā

Neilgi pēc tam, kad Disney uzrakstīja čeku Comcast par savu daļu Hulu, Disney tagad ir izlaidusi jaunu lietotnes Disney Plus beta atjauninājumu, kas Hulu apvieno ar Disney Plus. Hulu pakalpojumā Disney Plus ir beta versijā un ir pieejams tikai komplekta abonentiem. Jaunā pieredze tiks uzsākta pavasarī, un Disney saka, ka tas ir “aizraujošs nākamais solis Disnejam un tā straumēšanas centieniem”.

No šodienas tie, kas abonē gan Disney Plus, gan Hulu, izmantojot vienu un to pašu e-pasta adresi, sākuma ekrānā redzēs jaunu Hulu elementu. Tas parādīsies blakus Disney, Pixar, Marvel, Star Wars un National Geographic flīzēm. Padarot to vienmērīgi iederas lietotnē.

Kad noklikšķināsit uz Hulu elementa, jūs tiksit novirzīts uz Hulu Hub. Šeit jūs atradīsiet tūkstošiem filmu un seriālu no Hulu bibliotēkas, kas ir pieejamas Disney Plus lietotnē.

Hulu un Disney Plus joprojām būs pieejamas kā atsevišķas lietotnes, kā arī Hulu + Live TV būs pieejamas tikai Hulu lietotnē. Pilna Hulu SVOD satura bibliotēka paliks Hulu.

Tā ir beta versija, tāpēc sagaidiet dažas kļūdas

Kā jau minēts, tas pašlaik ir beta versijā, tāpēc sagaidiet dažas Hulu kļūdas pakalpojumā Disney Plus. Ir ziņojumi, ka pašlaik starp abām lietotnēm nav sinhronizācijas Turpināt skatīšanos. Tātad, ja sākat skatīties pārraidi pakalpojumā Hulu un pēc tam atverat Disney Plus, lai turpinātu skatīties, tā netiks sinhronizēta.

Pašlaik nav arī sānjoslas, kas atvieglotu navigāciju Disney Plus Hulu sadaļā. Cerams, ka Disney drīzumā plāno to laist klajā. Tā kā vietnē Hulu ir pieejami daudzi nosaukumi, laba navigācijas josla būs ļoti svarīga.

Kā jau minēts, šis Hulu Hub neaizstāj lietotni Hulu. To vēl vairāk izskaidro fakts, ka visa Hulu bibliotēka nav pieejama pakalpojumā Disney Plus. Lielais jautājums ir par to, cik Hulu nosaukumu būs pieejams pakalpojumā Disney Plus, salīdzinot ar tiem, kas pieejami tikai Hulu lietotnē? Es uzdrošinos uzminēt, ka Disney piederošais saturs ir pieejams vietnē Hulu, savukārt licencētais saturs nav pieejams.